Gå til hovedindhold

Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076

BoschRedskaberEAN: 3165140086585
Pris fra 184 krtil 194 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076
184 kr
Til butik
Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076 billede

Produktinformation

Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076Skive med velcro-lukningSkive med velcro-lukning 115 mm, 13.300 omdr./min.Skive med velcro-lukning Flangegevind M 14, maks. omdrejningstal 13.300 o/min

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bosch Tilbehør
Vægt: 1g
Artikel nr.: 2608601076
EAN: 3165140086585
Varenr.: 7291693
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GUMMIBAGSKIVE 115MM M14 VELCRO TIL GWS
194 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Bagskive med velcro, 115 mm
194 kr
Til butik
Bosch Bagskive med velcro, 115 mm billede

Produktinformation

Den er beregnet til brug på vinkelslibere. Slibetallerkenen med burrebåndslukning til slibeblade er en basistallerken, der er forsynet med et burrebåndslukningssystem til fastgørelse af slibeblade ved brug af vinkelslibere. Slibetallerken med velcro og M14-kantgevind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Vinkelsliber
Artikel nr.: 2608601076
EAN: 3165140086585
Varenr.: 2839233

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK184 kr184 krKøb
2CS MEGASTORE DK194 kr233 krKøb
3Proshop DK194 kr233 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076

PriceData har fulgt prisen på Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076 i 120 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er 32% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Bosch Gummibagskive 115mm Velcro - 2608601076 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026184 kr72 kr (64%)
9. apr. 2026112 kr1 kr (1%)
4. feb. 2026111 kr39 kr (26%)
2. feb. 2026150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret