Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GTS 254, 4300 rpm, 5,5 cm, 8 cm, 54,5 cm, 45 - 0°, 1800 W

Bosch GroupDekupørsaveEAN: 4059952585208
Pris fra 2.167 krtil 3.029 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 862 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GTS 254, 4300 rpm, 5,5 cm, 8 cm, 54,5 cm, 45 - 0°, 1800 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2167 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GTS 254 Professional Bordsav 1800W
2.167 kr
Til butik
Bosch GTS 254 Professional Bordsav 1800W billede

Produktinformation

Bosch GTS 254 Professional - Bordsav - 1800 Watt - 254 mm - 4300 Rpm - Robust stålbord

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601B45000
EAN: 4059952585208
Varenr.: 999661939
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bordsav Bosch GTS 254 Professional 1800 W
-6%2.499 kr
Før 2.670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bordsav Bosch GTS 254 Professional 1800 W billede

Produktinformation

Bosch GTS 254 Professional - Bordsav - 1800 Watt - 254 mm - 4300 Rpm - Robust stålbordPræstationMaksimal klippe-højde: 54,5 cmSkærehøjde @ 45°: 5,5 cmSkærehøjde @ 90°: 8 cmTomgang: 4300 rpmVinkel indstillingsområde: 45 - 0°StrømstyringIndgangseffekt: 1800 WVægt & størrelserBord dybde: 55,5 cmBordbredde: 55,5 cmBoringsdiameter: 3 cmBredde: 690 mmDybde: 620 mmHøjde: 1000 mmVægt: 24,4 kgEmballage indholdSavblade inkluderet: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: El save
Vægt: 24.3g
EAN: 4059952585208
Varenr.: 1816521
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bordsav Bosch GTS 254 Professional 1800 W
-6%2.519 kr
Før 2.690 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bordsav Bosch GTS 254 Professional 1800 W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: El save
Vægt: 24.3g
EAN: 4059952585208
Varenr.: 1816521
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GTS 254, 4300 rpm, 5,5 cm, 8 cm, 54,5 cm, 45 - 0°, 1800 W
2.868 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GTS 254 Professional Bordsav 1800W
3.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTS 254, 4300 rpm, 5,5 cm, 8 cm, 54,5 cm, 45 - 0°, 1800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTS 254, 4300 rpm, 5,5 cm, 8 cm, 54,5 cm, 45 - 0°, 1800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.167 kr2.167 krKøb
2Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
3Vivas DK2.519 kr2.679 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.868 kr3.067 krKøb
5Ultrashop3.029 kr3.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GTS 254, 4300 rpm, 5,5 cm, 8 cm, 54,5 cm, 45 - 0°, 1800 W

PriceData har fulgt prisen på Bosch GTS 254, 4300 rpm, 5,5 cm, 8 cm, 54,5 cm, 45 - 0°, 1800 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.889 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 2.401 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.197 kr.

Den nuværende pris på 2.167 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 32 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Bosch GTS 254, 4300 rpm, 5,5 cm, 8 cm, 54,5 cm, 45 - 0°, 1800 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Bosch GTS 254, 4300 rpm, 5,5 cm, 8 cm, 54,5 cm, 45 - 0°, 1800 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 20262.167 kr29 kr (1%)
3. mar. 20262.196 kr102 kr (4%)
2. mar. 20262.298 kr10 kr (0%)
1. mar. 20262.288 kr10 kr (0%)
28. feb. 20262.298 kr131 kr (6%)
22. feb. 20262.167 kr121 kr (5%)
20. feb. 20262.288 kr10 kr (0%)
19. feb. 20262.298 kr10 kr (0%)
18. feb. 20262.308 kr10 kr (0%)
17. feb. 20262.318 kr146 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret