Gå til hovedindhold

Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav

BoschRedskaberEAN: 3165140572224
Pris fra 1.913 krtil 2.209 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1913 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav
1.913 kr
Til butik
Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav billede

Produktinformation

Bosch GTA 3800 Professional - Geringssavstander - længde: 3877 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601B24000
EAN: 3165140572224
Varenr.: 994037995
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GTA 3800 Arbejdsbord - 0601B24000
2.099 kr
Til butik
Bosch GTA 3800 Arbejdsbord - 0601B24000 billede

Produktinformation

Bosch GTA 3800 Arbejdsbord - 0601B24000Det fleksible arbejdsbord til lange emnerFleksibilitet 1Individuelt indstillelige emneanlæg med længdestop til præcist arbejde med lange emnerFleksibilitet 2Passer til næsten alle kap-/geringssave samt kombisaveFleksibilitet 3Transport på den nemme mådeLav vægt og ergonomisk bæregrebBrede materialeanlæg med ruller til præcist arbejde med brede emnerFås som tilbehørHjul til endnu nemmere transport Medleveret tilbehørMaskinholder (2 610 948 622)Skruenøgle...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 0601B24000
EAN: 3165140572224
Varenr.: 7431847
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch SAVBORD GTA 3800 MED RULLER
2.209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.913 kr1.913 krKøb
2Homeshop DK2.099 kr2.099 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.209 kr2.278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav

PriceData har fulgt prisen på Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav i 86 dage. Laveste pris i perioden er 1.913 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.020 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.992 kr.

Den nuværende pris på 1.913 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bosch GTA 3800 Professional Geringssavstander Skydeblandingsgeringssav de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.913 kr74 kr (4%)
22. maj 20261.987 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.988 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.987 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.985 kr3 kr (0%)
7. maj 20261.988 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.989 kr3 kr (0%)
30. apr. 20261.992 kr2 kr (0%)
28. apr. 20261.994 kr7 kr (0%)
26. apr. 20261.987 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret