Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch PROSlibemaskinerEAN: 4059952606224
Pris fra 1.757 krtil 2.285 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 528 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.308 kr 5. maj

Sammenlign priser på Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1757 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch RYSTEPUDSER GSS 18V-13 SOLO - SOLO
1.757 kr
Til butik
Bosch RYSTEPUDSER GSS 18V-13 SOLO - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Slibemaskiner
Farve: 5
Artikel nr.: 06019L0100
EAN: 4059952606224
Varenr.: 8746002
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.889 kr
Til butik
Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser uden batteri er det perfekte værktøj til professionelle håndværkere og gør-det-selv entusiaster, der ønsker at opnå en glat og fin overflade på træ, metal eller plast. Med sit kompakte design og letvægtskonstrukti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 4059952606224
Varenr.: 83065
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkurystepudser Gss 18V-13 Solo - 06019L0100
2.285 kr
Til butik
Bosch Akkurystepudser Gss 18V-13 Solo - 06019L0100 billede

Produktinformation

Bosch akkurystepudser GSS En batteridrevet rystepudser til effektiv slibning af træ, maling og lak. Let at bruge og ideel til mindre og mellemstore slibeopgaver i hjemmet eller på byggepladsen. Beskrivelse BOSCH AKKURYSTEPUDSER GSS er en kompakt rystepudser fra Bosch PRO til opgaver, hvor man ønsker et hurtigt og jævnt sliberesultat uden ledning. Den er designet til hurtig materialefjernelse og glat finish på flader som træ, maling, lak og spartel. Fordele Mobilitet: Batteridrift giver frihe...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 1.68g
Artikel nr.: 06019L0100
EAN: 4059952606224
Varenr.: 7442587

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.757 kr1.757 krKøb
2Ultrashop1.889 kr1.889 krKøb
3Homeshop DK2.285 kr2.285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.302 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.540 kr.

Den nuværende pris på 1.757 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Bosch GSS 18V-13 Professional Rystepudser Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.757 kr68 kr (4%)
30. maj 20261.689 kr68 kr (4%)
28. maj 20261.757 kr68 kr (4%)
25. maj 20261.689 kr18 kr (1%)
23. maj 20261.671 kr218 kr (12%)
21. maj 20261.889 kr217 kr (13%)
20. maj 20261.672 kr151 kr (10%)
16. maj 20261.521 kr12 kr (1%)
8. maj 20261.533 kr203 kr (15%)
7. maj 20261.330 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret