Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GSS 18V-10 Professional rystepudser - 18 V, ledningsfri (uden batteri)

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140813280
Pris fra 902 krtil 1.429 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 527 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GSS 18V-10 Professional rystepudser - 18 V, ledningsfri (uden batteri) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 902 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSS 18V-10 Professional Rystepudser
902 kr
Til butik
Bosch GSS 18V-10 Professional Rystepudser billede

Produktinformation

Bosch GSS 18V-10 Professional - Kredsløbssliber - ledningfri - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019D0200
EAN: 3165140813280
Varenr.: 994036837
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GSS 18V-10 Professional (SOLO)
959 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSS 18V-10 Professional Rystepudser
1.149 kr
Til butik
Bosch GSS 18V-10 Professional Rystepudser billede

Produktinformation

Bosch GSS 18V-10 Professional Rystepudser Oplev den fremragende ydeevne med Bosch GSS 18V-10 Professional Rystepudser, varenummer 3165140813280. Denne kraftfulde rystepudser er designet til professionelle håndværkere, der har brug for et effektivt og præc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 3165140813280
Varenr.: 127650
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKURYSTEPUDSER GSS 18 V-LI SOLO CARDBOARD - SOLO
1.187 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GSS 18V-10 - Akku rystepudser - 06019D0200
1.250 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rystepudser Bosch GSS 18V-10 Professional - 18 V, 22.000 OPM
-6%1.409 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rystepudser Bosch GSS 18V-10 Professional - 18 V, 22.000 OPM
-6%1.429 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSS 18V-10 Professional rystepudser - 18 V, ledningsfri (uden batteri) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSS 18V-10 Professional rystepudser - 18 V, ledningsfri (uden batteri) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK902 kr902 krKøb
2Proshop DK959 kr998 krKøb
3Ultrashop1.149 kr1.149 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.187 kr1.187 krKøb
5Homeshop DK1.250 kr1.250 krKøb
6Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
7Vivas DK1.429 kr1.508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSS 18V-10 Professional rystepudser - 18 V, ledningsfri (uden batteri)

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSS 18V-10 Professional rystepudser - 18 V, ledningsfri (uden batteri) i 112 dage. Laveste pris i perioden er 902 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.074 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.015 kr.

Den nuværende pris på 902 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bosch GSS 18V-10 Professional rystepudser - 18 V, ledningsfri (uden batteri). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bosch GSS 18V-10 Professional rystepudser - 18 V, ledningsfri (uden batteri) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026902 kr49 kr (5%)
20. apr. 2026951 kr11 kr (1%)
19. apr. 2026962 kr71 kr (7%)
18. apr. 20261.033 kr8 kr (1%)
17. apr. 20261.041 kr90 kr (9%)
1. apr. 2026951 kr9 kr (1%)
31. mar. 2026960 kr32 kr (3%)
30. mar. 2026992 kr32 kr (3%)
29. mar. 20261.024 kr7 kr (1%)
28. mar. 20261.017 kr32 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret