Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GSH 11 VC - Slaghammer med SDS max - 0611336000

Bosch PRORedskaberEAN: 3165140546973
Pris fra 6.108 krtil 10.301,99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.193,99 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.099 kr 20. maj

Sammenlign priser på Bosch GSH 11 VC - Slaghammer med SDS max - 0611336000 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6108 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSH 11 VC Professional Nedrivningshammer 1700W
6.108 kr
Til butik
Bosch GSH 11 VC Professional Nedrivningshammer 1700W billede

Produktinformation

Bosch GSH 11 VC Professional - Nedrivningshammer - 1700 W - SDS-max - 23 joule

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0611336000
EAN: 3165140546973
Varenr.: 994038337
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MEJSELHAMMER GSH 11 VC
6.962 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GSH 11 VC
7.146 kr
Til butik
Bosch Professional GSH 11 VC billede

Produktinformation

Bosch Professional GSH 11 VC Slaghammer med SDS max, Nominel indgangseffekt: 1.700 W, Slagenergi: 23 J Indeholder: Ekstrahåndgreb (reservedelsnummer 1 615 132 129); Fedttube (reservedelsnummer 1 615 430 010); Klud; 1 x spidsmejsel, SDS max, RTec Speed, 400 mm (2 608 690 167); Værktøjskuffert (reservedelsnummer 1 615 438 492)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 611336000
EAN: 3165140546973
Varenr.: 2740085
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GSH 11 VC - Slaghammer med SDS max - 0611336000
7.450 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MEJSELHAMMER GSH 11 VC
10.301,99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSH 11 VC - Slaghammer med SDS max - 0611336000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSH 11 VC - Slaghammer med SDS max - 0611336000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.108 kr6.108 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.962 kr6.962 krKøb
3Proshop DK7.146 kr7.146 krKøb
4Homeshop DK7.450 kr7.450 krKøb
5EL-GROSSISTEN10.301,99 kr10.301,99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSH 11 VC - Slaghammer med SDS max - 0611336000

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSH 11 VC - Slaghammer med SDS max - 0611336000 i 91 dage. Laveste pris i perioden er 6.099 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 7.274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.806 kr.

Den nuværende pris på 6.108 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bosch GSH 11 VC - Slaghammer med SDS max - 0611336000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bosch GSH 11 VC - Slaghammer med SDS max - 0611336000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.108 kr6 kr (0%)
27. maj 20266.102 kr3 kr (0%)
20. maj 20266.099 kr827 kr (12%)
6. maj 20266.926 kr36 kr (1%)
5. maj 20266.962 kr39 kr (1%)
2. maj 20267.001 kr74 kr (1%)
28. apr. 20266.927 kr1 kr (0%)
20. apr. 20266.926 kr1 kr (0%)
18. apr. 20266.927 kr1 kr (0%)
14. apr. 20266.926 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret