Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch GroupRedskaberEAN: 4059952523262
Pris fra 2.103 krtil 2.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 416 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.672 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2103 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
2.103 kr
Til butik
Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GSB 18V-150 C Professional - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 150 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019J5102
EAN: 4059952523262
Varenr.: 1000347484
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GSB 18V-150 C Bore-/Skuremaskine i L-BOXX - 18 V - SOLO
2.327 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
2.479 kr
Til butik
Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-skruemaskine Oplev præcision og kraft med Bosch GSB 18V-150 C Professional bore-skruemaskinen. Denne robuste og alsidige maskine er designet til både bore- og skrueopgaver, hvilket gør den til det perfekte værktøj til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 4059952523262
Varenr.: 97419
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Boremaskine skruemaskine 18V - Bosch GSB 18V-150 C Professional (uden batteri)
-17%2.499 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Boremaskine skruemaskine 18V - Bosch GSB 18V-150 C Professional (uden batteri)
-17%2.519 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.103 kr2.103 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.327 kr2.327 krKøb
3Ultrashop2.479 kr2.479 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.672 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 2.483 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.069 kr.

Den nuværende pris på 2.103 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Bosch GSB 18V-150 C Professional Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20262.103 kr36 kr (2%)
21. maj 20262.067 kr282 kr (12%)
16. maj 20262.349 kr493 kr (27%)
12. maj 20261.856 kr116 kr (7%)
11. maj 20261.740 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.749 kr8 kr (0%)
8. maj 20261.757 kr99 kr (5%)
6. maj 20261.856 kr43 kr (2%)
5. maj 20261.813 kr56 kr (3%)
3. maj 20261.757 kr56 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret