Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch GroupSaveEAN: 4059952581477
Pris fra 2.128 krtil 3.385 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.257 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.742 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2128 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional bajonetsav GSA 18V-28, 18V u. batteri
2.128 kr
Til butik
Bosch Professional bajonetsav GSA 18V-28, 18V u. batteri billede

Produktinformation

Professionel bajonetsav til håndværkerenDenne bajonetsav er ideel til stort set alt nedbrydningsarbejde, og til brug på en meget lang række materialer som f.eks. metal, træ, plast og isoleringsmaterialer. Med en bajonetsav på batteri opnår du samtidig en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Save
EAN: 4059952581477
Varenr.: 881400514
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
2.258 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BAJONETSAV GSA 18V-28 SOLO L-BOXX - SOLO
2.531 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
2.839 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkubajonetsav Gsa 18V-28 Solo L-Boxx - 06016C0001
3.385 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj2.128 kr2.128 krKøb
2CompuMail DK2.258 kr2.258 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.531 kr2.531 krKøb
4Ultrashop2.839 kr2.839 krKøb
5Homeshop DK3.385 kr3.385 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.625 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 2.298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.066 kr.

Den nuværende pris på 2.128 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Bosch GSA 18V-28 Professional Bajonetsav 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20262.128 kr130 kr (6%)
17. apr. 20262.258 kr496 kr (28%)
15. apr. 20261.762 kr437 kr (20%)
14. apr. 20262.199 kr437 kr (25%)
10. apr. 20261.762 kr8 kr (0%)
9. apr. 20261.754 kr4 kr (0%)
8. apr. 20261.750 kr8 kr (0%)
29. mar. 20261.742 kr8 kr (0%)
25. mar. 20261.750 kr463 kr (21%)
21. mar. 20262.213 kr45 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret