Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm

Bosch PRORedskaberEAN: 3165140754439
Pris fra 2.583 krtil 4.585 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.002 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2583 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch RØREVÆRK GRW 12 E
2.583 kr
Til butik
Bosch RØREVÆRK GRW 12 E billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Betonblandere
Farve: 3
Artikel nr.: B06011A7000
EAN: 3165140754439
Varenr.: 8642220
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm
2.707 kr
Til butik
Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm billede

Produktinformation

Bosch GRW 12 E. Bedste anvendelsesmuligheder: Beton, Mortar, Maling, Produktfarve: Sort, Blå, Hastighedskontrol type: Trin. Maksimal torsion: 12 Nm, Motortype: Børsteløs motor, Tomgang: 1000 rpm. Indgangseffekt: 1200 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 230 V. Vægt: 5,3 kg, Dybde: 315 mm, Højde: 195 mm. Pakketype: Kasse, Pakkebredde: 390 mm, Pakkedybde: 670 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06011A7000
EAN: 3165140754439
Varenr.: 994038442
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GRW 12 E Røreværktøj - 06011A7000
4.585 kr
Til butik
Bosch GRW 12 E Røreværktøj - 06011A7000 billede

Produktinformation

Bosch GRW 12 E Røreværktøj - 06011A7000Den kompakte til blanding af forskellige materialer op til 50 kg1-gears røreværktøj til blanding af tyndt- og tyktflydende materialerKraftig 1.200 W motorErgonomisk rammegrebTil røreværktøj indtil 140 mm ØElektronikkontakt til trinløs elektronisk ændring af omdrejningstalTil hårdt og konstant arbejdeMedleveret tilbehørRøreværktøj Ø 140 mm (2 607 990 023) ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06011A7000
EAN: 3165140754439
Varenr.: 7435735

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.583 kr2.583 krKøb
2CompuMail DK2.707 kr2.707 krKøb
3Homeshop DK4.585 kr4.585 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm

PriceData har fulgt prisen på Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm i 85 dage. Laveste pris i perioden er 2.583 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 4.527 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.194 kr.

Den nuværende pris på 2.583 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Bosch GRW 12 E el-omrører 1200 W 1000 rpm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.583 kr122 kr (5%)
31. maj 20262.705 kr98 kr (3%)
23. maj 20262.803 kr33 kr (1%)
15. maj 20262.770 kr11 kr (0%)
14. maj 20262.781 kr9 kr (0%)
13. maj 20262.772 kr13 kr (0%)
12. maj 20262.785 kr13 kr (0%)
11. maj 20262.798 kr11 kr (0%)
9. maj 20262.809 kr2 kr (0%)
8. maj 20262.811 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret