Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch GroupRedskaber12V kraft og præcisionProfessionelt håndværkEAN: 3165140708999

Bosch GRO 12V-35 Professional akkurotationsværktøj med 12V batteri og op til 35.000 o/min. Perfekt til skæring, slibning, fræsning og polering. Læs mere

Pris fra 764 krtil 979 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 215 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 764 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet
764 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUMULTIVÆRKTØJ GRO 12V-35 SOLO - SOLO
836 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GRO 10.8 V-LI Professional (SOLO)
837 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinkelsliber Bosch GRO 10,8 V-LI Professional - roterende værktøj uden batteri
-8%879 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GRO 12V-35 Akku-rotationsværktøj - 06019C5000
880 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinkelsliber Bosch GRO 10,8 V-LI Professional - roterende værktøj uden batteri
-8%899 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet
979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK764 kr764 krKøb
2CS MEGASTORE DK836 kr875 krKøb
3Proshop DK837 kr876 krKøb
4Boligcenter DK879 kr879 krKøb
5Homeshop DK880 kr880 krKøb
6Vivas DK899 kr968 krKøb
7Ultrashop979 kr979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch GRO 12V-35

Bosch Group

Bosch GRO 12V-35 Professional akkurotationsværktøj med 12V batteri og op til 35.000 o/min. Perfekt til skæring, slibning, fræsning og polering.

• rotationsværktøj
• multiværktøj
• bosch værktøj
• akkuværktøj
• 12v værktøj
• professionelt værktøj
• Professionelt håndværk
• 12V kraft og præcision

Beskrivelse

Bosch GRO 12V-35 Professional er et kraftfuldt og alsidigt akkurotationsværktøj designet til professionelle anvendelser. Med en kraftfuld 12V motor og variabelt omdrejningstal fra 5.000 til 35.000 o/min leverer det præcis kontrol til diverse opgaver som skæring, slibning, fræsning, polering og boring. Den kompakte konstruktion og ergonomiske design gør værktøjet let at håndtere, selv på svært tilgængelige steder. Integreret LED-belysning sikrer optimal sigt under arbejdet, mens Bosch Electronic Cell Protection (ECP) beskytter batteriet mod overbelastning og forlænger levetiden. Værktøjet leveres med omfattende tilbehør inkl. spændetang, skæreskive og tilbehørsboks i praktisk L-BOXX indlæg.

Specifikationer

vægt:ca. 0,7 kg
garanti:2 år
tilbehør:Spændetang, skæreskive, L-BOXX indlæg
anvendelse:Træ, metal, sten
funktioner:LED-belysning, hastighedsforvalg, ECP
spændepatron:3,2 mm
omdrejningstal:5.000-35.000 o/min
batterispænding:12V Lithium-ion

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke materialer kan værktøjet anvendes til?

Bosch GRO 12V-35 kan bruges til træ, metal og sten med passende tilbehør og korrekte indstillinger.

Er batteriet inkluderet?

Nej, værktøjet sælges som SOLO-version uden batteri og oplader. Batteri købes separat.

Hvad betyder ECP-funktionen?

Electronic Cell Protection beskytter batteriet mod overbelastning, overophedning og dybafladning for længere levetid.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet i 175 dage. Laveste pris i perioden er 764 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 828 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 810 kr.

Den nuværende pris på 764 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Bosch GRO 10,8 V-LI Professional Roterende værktøj 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026764 kr34 kr (4%)
25. maj 2026798 kr24 kr (3%)
19. maj 2026822 kr6 kr (1%)
16. mar. 2026828 kr10 kr (1%)
6. mar. 2026818 kr10 kr (1%)
3. mar. 2026828 kr10 kr (1%)
5. feb. 2026818 kr18 kr (2%)
3. feb. 2026800 kr10 kr (1%)
1. feb. 2026810 kr6 kr (1%)
31. jan. 2026816 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret