Gå til hovedindhold

Bosch Professional Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch ProfessionalRedskaberEAN: 4059952570471
Pris fra 5.436 krtil 9.298 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.862 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.204 kr 9. maj

Sammenlign priser på Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5436 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
5.436 kr
Til butik
Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GRG 18V-16 C Professional - Nittemøtrikpistol - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019K5000
EAN: 4059952570471
Varenr.: 1000642976
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch POPNITTEPISTOL GRG 18V-16 C SOLO - SOLO
5.868 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GRG18V-16C Professional popnittepistol - 18V
5.886 kr
Til butik
Bosch GRG18V-16C Professional popnittepistol - 18V billede

Produktinformation

Mekanisk popnittepistolBosch Professional popnittepistol sparer dig for mange kræfter i dine hænder, da kan bruges til montering af mange forskellige popnitter med en konstant trækkraft på op til 16.000N. Maskinen laver altså alt arbejdet for dig.Popnitte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndværk
Størrelse: 18V
EAN: 4059952570471
Varenr.: 881400730
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GRG 18V-16 C Professional (SOLO)
6.228 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkupopnittepistol Grg - 7442373 - 06019K5000
9.298 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.436 kr5.436 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.868 kr5.868 krKøb
3LavprisVærktøj5.886 kr5.886 krKøb
4Proshop DK6.228 kr6.228 krKøb
5Homeshop DK9.298 kr9.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 178 dage. Laveste pris i perioden er 5.161 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 6.204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.499 kr.

Den nuværende pris på 5.436 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch GRG 18V-16 C Professional Nittemøtrikpistol 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20265.436 kr263 kr (5%)
23. maj 20265.699 kr8 kr (0%)
22. maj 20265.707 kr8 kr (0%)
13. maj 20265.699 kr495 kr (10%)
9. maj 20265.204 kr495 kr (9%)
6. maj 20265.699 kr281 kr (5%)
30. apr. 20265.980 kr99 kr (2%)
26. apr. 20266.079 kr23 kr (0%)
25. apr. 20266.102 kr36 kr (1%)
24. apr. 20266.138 kr66 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret