Gå til hovedindhold

Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet

BoschRedskaberEAN: 3165140943819
Pris fra 2.366 krtil 3.735 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.369 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2366 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet
2.366 kr
Til butik
Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GOP 12V-28 Professional - Oscillerende multiværktøj - ledningfri - 2 batterier - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06018B5006
EAN: 3165140943819
Varenr.: 999212346
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUMULTICUTTER GOP 12V-28 2X3AH L-BOXX
2.789 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GOP 12V-28 Akku-Multi-Cutter - 06018B5006
3.735 kr
Til butik
Bosch GOP 12V-28 Akku-Multi-Cutter - 06018B5006 billede

Produktinformation

Bosch GOP 12V-28 Akku-Multi-Cutter - 06018B5006Det mest kompakte, ledningsfrie multiværktøj i Bosch Starlock-kategorienOverlegen Starlock-grænseflade med optimeret tredimensionel tætsluttende forbindelse til maksimal direkte kraftoverførselDet meget lille greb gør værktøjet meget ergonomisk og let at betjeneLetvægtsdesign til komfortabel håndtering og brugMedleveret tilbehør1 x Starlock BIM dyksavsklinge AII 65 APB, Curved-Tec, Wood + Metal (2 608 661 781) 1 x Starlock BIM dyksavsklinge AII 6...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06018B5006
EAN: 3165140943819
Varenr.: 7439025

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.366 kr2.366 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.789 kr2.789 krKøb
3Homeshop DK3.735 kr3.735 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet i 128 dage. Laveste pris i perioden er 2.314 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 2.383 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.351 kr.

Den nuværende pris på 2.366 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Med batteri 2 batterier inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. mar. 20262.366 kr12 kr (1%)
28. feb. 20262.378 kr5 kr (0%)
24. feb. 20262.383 kr50 kr (2%)
11. feb. 20262.333 kr19 kr (1%)
28. jan. 20262.314 kr18 kr (1%)
25. jan. 20262.332 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret