Gå til hovedindhold

Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm

BoschRedskaberEAN: 3165140415026
Pris fra 4.707 krtil 7.698 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.991 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4707 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm
4.707 kr
Til butik
Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm billede

Produktinformation

Bosch GNA2.0 Nager. Tomgang: 2400 rpm, Skærekapacitet: 6 mm. Vægt (inkl. batteri): 2 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 601530103
EAN: 3165140415026
Varenr.: 1002309834
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch UDSTANSER GNA 2.0
5.177 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GNA 2,0 - Pladestanser - 0601530103
7.698 kr
Til butik
Bosch GNA 2,0 - Pladestanser - 0601530103 billede

Produktinformation

Bosch GNA 2,0 - Pladestanser - 0601530103Den handy til udskæringer af enhver artSlank, smal konstruktion for optimal håndteringSvingbar matrice for bedre hjørneegenskaberLet udskiftning af skæreværktøjFastlåselig matrice til lige snitArbejde efter opstregning og skabelon let muligtTil indvendig udskæringMedleveret Tilbehørmed tilbehørssæt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 601530103
EAN: 3165140415026
Varenr.: 7001522

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.707 kr4.707 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.177 kr5.177 krKøb
3Homeshop DK7.698 kr7.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm

PriceData har fulgt prisen på Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.707 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 5.548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.112 kr.

Den nuværende pris på 4.707 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Bosch GNA2.0 Nager universalklipper 2400 rpm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.707 kr1 kr (0%)
31. maj 20264.708 kr510 kr (10%)
30. maj 20265.218 kr1 kr (0%)
11. maj 20265.219 kr1 kr (0%)
10. maj 20265.218 kr1 kr (0%)
9. maj 20265.219 kr1 kr (0%)
7. maj 20265.218 kr130 kr (3%)
1. maj 20265.088 kr1 kr (0%)
26. apr. 20265.089 kr45 kr (1%)
20. apr. 20265.044 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret