Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W

Bosch PRORedskaberEAN: 3165140771016
Pris fra 1.299 krtil 1.910 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 611 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 995 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W
1.299 kr
Til butik
Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W billede

Produktinformation

Bosch GHO 16-82 Professional Hvl 630W Oplev den imponerende ydeevne med Bosch GHO 16-82 Professional, en højkvalitets overfræser designet til professionelle håndværkere. Med en kraftfuld 630W motor kan denne maskine nemt håndtere selv de mest krævende opg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 3165140771016
Varenr.: 127649
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch ELHØVL GHO 16-82
1.372,31 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GHO 16-82 Høvle - 06015A4000
1.910 kr
Til butik
Bosch GHO 16-82 Høvle - 06015A4000 billede

Produktinformation

Bosch GHO 16-82 Høvle - 06015A4000Basisværktøjet til høvlingStærk 630 W motor giver en kontinuerlig, pålidelig ydelseRobust, flad aluminiumfodplade giver stor stabilitetDen kompakte form giver komfortabel håndtering og god ydelse på steder, der er vanskelige at nåMedleveret tilbehørUnbrakonøgle, 2,5 mm (reservedelsnummer 1 907 950 003) Stofstøvpose Parallelanslag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06015A4000
EAN: 3165140771016
Varenr.: 7437379

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.372,31 kr1.372,31 krKøb
3Homeshop DK1.910 kr1.910 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W

PriceData har fulgt prisen på Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W i 85 dage. Laveste pris i perioden er 995 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.122 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Bosch GHO 16-82 Professional Høvl 630W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.299 kr120 kr (10%)
30. maj 20261.179 kr160 kr (16%)
29. maj 20261.019 kr160 kr (14%)
26. maj 20261.179 kr14 kr (1%)
25. maj 20261.165 kr14 kr (1%)
22. maj 20261.179 kr14 kr (1%)
21. maj 20261.165 kr146 kr (14%)
20. maj 20261.019 kr146 kr (13%)
19. maj 20261.165 kr14 kr (1%)
11. maj 20261.179 kr160 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret