Gå til hovedindhold

Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

BoschRedskaberEAN: 3165140945721
Pris fra 1.898 krtil 2.985 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.087 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.855 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1898 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.898 kr
Til butik
Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GGS 23 LC Professional - Lige kværn - ledningfri - spændepatron 8 mm - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601229100
EAN: 3165140945721
Varenr.: 994735087
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKULIGESLIBER GGS 18V-23 LC SOLO L-BOXX - SOLO
1.987 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GGS 18V-23 LC - Akku ligesliber - 0601229100
2.985 kr
Til butik
Bosch GGS 18V-23 LC - Akku ligesliber - 0601229100 billede

Produktinformation

Bosch GGS 18V-23 LC - Akku ligesliber - 0601229100GGS 18V-23 LC og GGS 18V-23 PLC er Boschs batteridrevne ligeslibere med lang hals samt ledning. Med den kraftige børsteløse motor svarer den til en 1000 W ligesliber med ledning. Den har Drop & KickBack Control samt bremse. Den fås også i en version med PROtection-kontakt. Værktøjet er baseret på et meget lille greb samt Connectivity, som giver særdeles god værktøjskontrol.00Den batteridrevne ligesliber med samme ydelse som en sliber med ledni...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 601229100
EAN: 3165140945721
Varenr.: 7439958

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.898 kr1.898 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.987 kr1.987 krKøb
3Homeshop DK2.985 kr2.985 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 87 dage. Laveste pris i perioden er 1.855 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 2.985 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.312 kr.

Den nuværende pris på 1.898 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bosch GGS 23 LC Professional Lige kværn 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.898 kr89 kr (4%)
7. maj 20261.987 kr131 kr (6%)
6. maj 20262.118 kr131 kr (7%)
5. maj 20261.987 kr998 kr (33%)
4. maj 20262.985 kr998 kr (50%)
26. apr. 20261.987 kr998 kr (33%)
25. apr. 20262.985 kr998 kr (50%)
22. apr. 20261.987 kr998 kr (33%)
10. apr. 20262.985 kr998 kr (50%)
9. apr. 20261.987 kr998 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret