Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Pris fra 1.454 krtil 1.463 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (1% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1454 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.454 kr
Til butik
Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GDR 18V-200 C Professional - Støddriver - ledningfri - 1/4" unbrakosokkel - 200 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019G4102
EAN: 3165140918466
Varenr.: 994735077
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GDR 18V-200 C batteridrevet slagnøgle
1.463 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.454 kr1.454 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.463 kr1.463 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.439 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 1.557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.482 kr.

Den nuværende pris på 1.454 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bosch GDR 18V-200 C Professional Skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.454 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.463 kr52 kr (3%)
1. maj 20261.515 kr42 kr (3%)
28. mar. 20261.557 kr117 kr (8%)
7. feb. 20261.440 kr1 kr (0%)
6. feb. 20261.439 kr1 kr (0%)
4. feb. 20261.440 kr1 kr (0%)
3. feb. 20261.439 kr1 kr (0%)
1. feb. 20261.440 kr1 kr (0%)
28. jan. 20261.439 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret