Gå til hovedindhold

Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm

BoschRedskaberEAN: 3165140218641
Pris fra 57 krtil 114 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Expert for Metal A 36 R BF Skæreskiver Vinkelkværn
57 kr
Til butik
Bosch Expert for Metal A 36 R BF Skæreskiver Vinkelkværn billede

Produktinformation

Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 2608600542
EAN: 3165140218641
Varenr.: 1000603967
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm
60 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Skæreskive lige Expert for Metal
60 kr
Til butik
Bosch Skæreskive lige Expert for Metal billede

Produktinformation

Expert for Metal-skæreskive giver effektiv skæring i metal med maksimal sikkerhed. Skiven er fremstillet af førsteklasses aluminiumoxid med avanceret phenolharpiks til krævende arbejde og giver gode resultater. Derudover sikrer skivens præcisionsproducerede fiberglasnet høj stabilitet, holdbarhed og sikkerhed under skæring. Brug denne skive til skæring i metal. Bosch-skæreskiverne overholder de maksimale sikkerhedskrav i henhold til EN 12413, FEPA og oSa. Skiven er kompatibel med vinkelslibere. Lige Passer til chop saws/stationære afkorter-/slibemaskiner Maks. drivkraft 3 PS/2,4 kW Forstærket med 2 lag udvendigt væv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Vinkelsliber
Artikel nr.: 2608600542
EAN: 3165140218641
Varenr.: 2566648
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Skæreskive Metal Ø 300 Mm - 2608600542
114 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK57 kr57 krKøb
2CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
3Proshop DK60 kr99 krKøb
4Homeshop DK114 kr114 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm

PriceData har fulgt prisen på Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bosch Expert for Metal A 36 R BF - Kæreskive - for metal - 300 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202657 kr3 kr (5%)
1. maj 202660 kr2 kr (3%)
15. apr. 202662 kr6 kr (9%)
16. mar. 202668 kr1 kr (1%)
3. mar. 202667 kr1 kr (1%)
28. feb. 202668 kr1 kr (1%)
22. feb. 202667 kr13 kr (24%)
17. feb. 202654 kr10 kr (16%)
14. feb. 202664 kr6 kr (10%)
8. feb. 202658 kr6 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret