Gå til hovedindhold

Bosch EasySander 12 Akku-multisliber (uden akku og lader) - 060397690B

BoschRedskaberEAN: 3165140886604
Pris fra 431 krtil 579 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch EasySander 12 Akku-multisliber (uden akku og lader) - 060397690B og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 431 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Easysander 12 V Akku multisliber - uden batteri
431 kr
Til butik
Bosch Easysander 12 V Akku multisliber - uden batteri billede

Produktinformation

Bosch multisliberen er kompakt og perfekt til slibning og polering også på svært tilgængelige steder. Fastgøring med burrebånd så du nemt og hurtigt kan skift sandpapir. Slibesålen er todelt for optimal udnyttelse af slibepapiret. Deltaspidsen på papiret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Slibemaskiner
Farve: green
EAN: 3165140886604
Varenr.: 881397026
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EasySander 12 (SOLO)
439 kr
Til butik
Bosch EasySander 12 (SOLO) billede

Produktinformation

Akku-multisliber; EasySander 12; Batterispænding: 12,0 V; Svingningstal: 22.000 svingninger/min; Cirkeldiameter: 1,2 mm Indeholder: Adapter til støvsuger; 3 slibeblade K 80, K 120, K 160 (2 609 000 178)

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Slibemaskine
Artikel nr.: 060397690B
EAN: 3165140886604
Varenr.: 2591003
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch Easysander 12 V Akku multisliber - uden batteri
459 kr
Til butik
Bosch Easysander 12 V Akku multisliber - uden batteri billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El- & Akku værktøj
Farve: green
EAN: 3165140886604
Varenr.: 881397026
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUMULTISLIBER EASYSANDER 12 SOLO - SOLO
507 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 12V multisliber - uden batteri
545 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch EasySander 12 Akku-multisliber (uden akku og lader) - 060397690B
575 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch Easysander 12 V multisliber - uden batteri
575 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch Easysander 12 V multisliber - uden batteri
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch EasySander 12 Akku-multisliber (uden akku og lader) - 060397690B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch EasySander 12 Akku-multisliber (uden akku og lader) - 060397690B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj431 kr431 krKøb
2Proshop DK439 kr478 krKøb
3LavprisEl459 kr459 krKøb
4CS MEGASTORE DK507 kr546 krKøb
5LavprisVVS545 kr545 krKøb
6Homeshop DK575 kr575 krKøb
7BilligVVS DK575 kr575 krKøb
8CompletVVS579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch EasySander 12 Akku-multisliber (uden akku og lader) - 060397690B

PriceData har fulgt prisen på Bosch EasySander 12 Akku-multisliber (uden akku og lader) - 060397690B i 78 dage. Laveste pris i perioden er 431 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 447 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 439 kr.

Den nuværende pris på 431 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Bosch EasySander 12 Akku-multisliber (uden akku og lader) - 060397690B. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Bosch EasySander 12 Akku-multisliber (uden akku og lader) - 060397690B de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026431 kr8 kr (2%)
10. maj 2026439 kr8 kr (2%)
16. mar. 2026447 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret