Gå til hovedindhold

Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav (uden akku og lader) - 06033C9001

BoschRedskaberNanoBlade-teknologiGør-det-selv og haveplejeEAN: 3165140830812

Bosch EasyCut 12 NanoBlade-sav med vibrationsfri teknologi og 65mm snitdybde. Kompakt 12V multisav til præcise snit i træ og plast uden ledning. Læs mere

Pris fra 670 krtil 945 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav (uden akku og lader) - 06033C9001 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 670 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Easycut 12 V Akku multisav - uden batteri
670 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EasyCut 12 (SOLO)
680 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch Easycut 12 V Akku multisav - uden batteri
689 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUMULTISAV EASYCUT 12V SOLO - SOLO
760 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch EasyCut 12 puslespil 900 g
768 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 12V multisav - uden batteri
855 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav (uden akku og lader) - 06033C9001
893 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch Easycut 12 V multisav - uden batteri
945 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav (uden akku og lader) - 06033C9001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav (uden akku og lader) - 06033C9001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj670 kr670 krKøb
2Proshop DK680 kr719 krKøb
3LavprisEl689 kr689 krKøb
4CS MEGASTORE DK760 kr799 krKøb
5CompuMail DK768 kr768 krKøb
6LavprisVVS855 kr855 krKøb
7Homeshop DK893 kr893 krKøb
8BilligVVS DK945 kr945 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch EasyCut 12 NanoBlade-sav

Bosch

Bosch EasyCut 12 NanoBlade-sav med vibrationsfri teknologi og 65mm snitdybde. Kompakt 12V multisav til præcise snit i træ og plast uden ledning.

• nanoblade sav
• bosch multisav
• akkusav
• frihåndssav
• vibrationsfri sav
• bosch 12v
• træsav
• Gør-det-selv og havepleje
• NanoBlade-teknologi

Beskrivelse

Bosch EasyCut 12 NanoBlade-sav er en revolutionerende 12V akkumultisav med NanoBlade-teknologi, der giver vibrationsfri frihåndssavning helt uden fastspænding af emnet. Det kompakte design gør den nem at håndtere til mange forskellige opgaver i og omkring boligen. Med snitdybde på 65mm i træ og 30mm i kunststof kan du udføre hurtige og præcise snit. Designet sikrer, at du kan save tæt på kanter, hvilket gør den perfekt til pæn afskæring af grene tæt på træstammen. Savklingeskift er nemt og hurtigt med SDS-system uden brug af værktøj. NanoBlade-teknologien er vedligeholdelsesfri og kræver ingen smøring eller slibning. Power for ALL systemet gør batteriet kompatibelt med andre Bosch Home & Garden værktøjer. Velegnet til DIY-entusiaster der søger et pålideligt og alsidigt savværktøj.

Specifikationer

vaegt:0,7-0,9 kg
fodplade:Stål
teknologi:NanoBlade
klingeskift:SDS-system
lydtrykniveau:75 dB(A)
omdrejningstal:0-4.100 o/min
snitdybde_trae:65 mm
lydeffektniveau:86 dB(A)
batterikapacitet:2,5 Ah
batterispaending:12V
lader_inkluderet:Nej
batteri_inkluderet:Nej
snitdybde_kunststof:30 mm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Medfølger akku og lader?

Nej, denne model sælges uden akku og lader. Du skal købe en 12V Power for ALL akku separat.

Hvor dybt kan den save?

Saven kan skære 65mm dybt i træ og 30mm i kunststof med den rigtige NanoBlade klinge.

Er den vibrationsfri?

Ja, NanoBlade-teknologien giver vibrationsfri savning, hvilket gør den meget nem at kontrollere og mindre trættende at bruge.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav (uden akku og lader) - 06033C9001

PriceData har fulgt prisen på Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav (uden akku og lader) - 06033C9001 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 670 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 686 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 680 kr.

Den nuværende pris på 670 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav (uden akku og lader) - 06033C9001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav (uden akku og lader) - 06033C9001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026670 kr10 kr (1%)
9. apr. 2026680 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026681 kr1 kr (0%)
10. feb. 2026680 kr6 kr (1%)
4. feb. 2026686 kr6 kr (1%)
20. jan. 2026680 kr1 kr (0%)
13. jan. 2026679 kr7 kr (1%)
18. dec. 2025686 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret