Gå til hovedindhold

Bosch Bosch VitaJuice 2 MES25A0 saftpresser 700W Hvid-antracit

BoschLåg til skåleEAN: 4242002812151
Pris fra 659 krtil 1.189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Bosch VitaJuice 2 MES25A0 saftpresser 700W Hvid-antracit og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 659 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MES25A0
-12%659 kr
Før 751 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch MES25A0 billede

Produktinformation

Saftpresser, 700 W, 1,25 liter kande med skumskiller, To hastigheder, XL påfyldningsrør på 73 mm, Filterkurv i rustfrit stål, Presser saft fra både frugt og grøntsager, Tud med drypstop, Stor aftagelig beholder på 2 liter til frugtkød, SafetyStop, hvid/anthracit Kraftig saftcentrifuge som presser hele frugter, nem at bruge og rengøre. Motoren er ekstra stærk for meget hurtig bearbejdning selv af hårde frugter og grøntsager.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Saftpresser
Artikel nr.: MES25A0
EAN: 4242002812151
Varenr.: 2474648
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MES25A0 - Saftpresser - 700 W - hvid/anthracit
659 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch MES25A0 Saftpresser 1,25l 700W Sort
838 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Saftpresser centrifugal - Bosch MES25A0, 700 W, sort/hvid
869 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Saftpresser centrifugal - Bosch MES25A0, 700 W, sort/hvid
889 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Råsaftcentrifug Vit
-12%920 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch MES25A0 Saftpresser 1,25l 700W Sort
1.069 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch VitaJuice 2 MES25A0 saftpresser 700W Hvid-antracit
-6%1.111,34 kr
Før 1.181 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Råjuicecentrifuge Hvid "Godt Køb"
-13%1.189 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch VitaJuice 2 MES25A0 saftpresser 700W Hvid-antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch VitaJuice 2 MES25A0 saftpresser 700W Hvid-antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK659 kr698 krKøb
2CS MEGASTORE DK659 kr698 krKøb
3CompuMail DK838 kr838 krKøb
4Boligcenter DK869 kr869 krKøb
5Vivas DK889 kr978 krKøb
6Teknikproffset DK920 kr989 krKøb
7Ultrashop1.069 kr1.069 krKøb
8KitchenTime DK1.111,34 kr1.111,34 krKøb
9Estore DK1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bosch VitaJuice 2 MES25A0 saftpresser 700W Hvid-antracit

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bosch VitaJuice 2 MES25A0 saftpresser 700W Hvid-antracit i 150 dage. Laveste pris i perioden er 659 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 751 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 717 kr.

Den nuværende pris på 659 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Bosch Bosch VitaJuice 2 MES25A0 saftpresser 700W Hvid-antracit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Bosch Bosch VitaJuice 2 MES25A0 saftpresser 700W Hvid-antracit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026659 kr49 kr (7%)
21. maj 2026708 kr43 kr (6%)
14. mar. 2026751 kr25 kr (3%)
12. mar. 2026726 kr14 kr (2%)
10. mar. 2026712 kr14 kr (2%)
9. mar. 2026726 kr2 kr (0%)
7. mar. 2026724 kr13 kr (2%)
6. mar. 2026711 kr15 kr (2%)
5. mar. 2026726 kr8 kr (1%)
3. mar. 2026734 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret