Gå til hovedindhold

Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske

BoschRedskaberEAN: 3165140998123
Pris fra 1.701 krtil 2.091 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 390 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.509 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1701 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske
1.701 kr
Til butik
Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj El-vrktj & tilbehr Bndsav
EAN: 3165140998123
Varenr.: 500088214
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUBÅNDSAV GCB 18V-63 SOLO
1.701 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkubåndsav Gcb 18V-63 Solo - 06012A0400
1.750 kr
Til butik
Bosch Akkubåndsav Gcb 18V-63 Solo - 06012A0400 billede

Produktinformation

Bosch Akkubåndsav Gcb 18V-63 Solo - 06012A0400 Boschs mest ergonomiske og kompakte batteridrevne båndsav – arbejdet udføres med høj komfort, også på steder med begrænset plads, med GCB 18V-63 på 18 V med lav vægt. Klingerne kan skiftes uden brug af værktøj ved hjælp af en løsneanordning og beskyttelsesskærmen med metalklemmer. Denne båndsav gør savning praktisk og komfortabel ved hjælp af bl.a. vibrationsfri klingebevægelse, som sikrer komfortabel håndtering og LED-lys, der oplyser arbejdsste...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06012A0400
EAN: 3165140998123
Varenr.: 7440561
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GCB 18V-63 båndsav 18V u. batteri
1.750 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GCB 18V-63 Professional (SOLO)
2.091 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.701 kr1.701 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.701 kr1.701 krKøb
3Homeshop DK1.750 kr1.750 krKøb
4LavprisVærktøj1.750 kr1.750 krKøb
5Proshop DK2.091 kr2.091 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske

PriceData har fulgt prisen på Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske i 114 dage. Laveste pris i perioden er 1.509 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 1.750 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.690 kr.

Den nuværende pris på 1.701 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.701 kr36 kr (2%)
1. jun. 20261.737 kr56 kr (3%)
31. maj 20261.681 kr56 kr (3%)
30. maj 20261.737 kr13 kr (1%)
8. apr. 20261.750 kr7 kr (0%)
6. apr. 20261.743 kr7 kr (0%)
29. mar. 20261.750 kr60 kr (4%)
21. mar. 20261.690 kr60 kr (3%)
20. mar. 20261.750 kr60 kr (4%)
16. mar. 20261.690 kr181 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret