Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj

Bosch GroupStøvsuger – tilbehørEAN: 4242005086467
Pris fra 492 krtil 629 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 492 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch BHZUB1830 Batteri 3Ah
492 kr
Til butik
Bosch BHZUB1830 Batteri 3Ah billede

Produktinformation

Bosch BHZUB1830 - Batteri - 3 Ah

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: BHZUB1830
EAN: 4242005086467
Varenr.: 994141097
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BHZUB1830 - Batterier - 3 Ah
559 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Tilbehør støvsuger BHZUB1830
559 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj
-38%589 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj
-37%609 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch BHZUB1830 Batteri 3Ah
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK492 kr492 krKøb
2CS MEGASTORE DK559 kr598 krKøb
3Proshop DK559 kr598 krKøb
4Boligcenter DK589 kr589 krKøb
5Vivas DK609 kr678 krKøb
6Ultrashop629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj

PriceData har fulgt prisen på Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj i 182 dage. Laveste pris i perioden er 492 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 590 kr.

Den nuværende pris på 492 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Bosch BHZUB1830 batteri 18 V - 3,0 Ah til elværktøj de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026492 kr10 kr (2%)
10. maj 2026502 kr12 kr (2%)
30. apr. 2026514 kr42 kr (8%)
8. apr. 2026556 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026555 kr12 kr (2%)
29. mar. 2026567 kr12 kr (2%)
28. mar. 2026579 kr10 kr (2%)
27. mar. 2026589 kr27 kr (4%)
26. mar. 2026616 kr16 kr (3%)
22. mar. 2026632 kr33 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret