Gå til hovedindhold

Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah (batteri og oplader medfølger)

BoschLøvblæsereEAN: 4059952546995
Pris fra 1.857 krtil 2.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 662 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.856 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah (batteri og oplader medfølger) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1857 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Adv. Løvblæser - 200km/t m. 1 x batteri - 36V/2,0Ah
1.857 kr
Til butik
Bosch Adv. Løvblæser - 200km/t m. 1 x batteri - 36V/2,0Ah billede

Produktinformation

Kraftig løvblæser til effektiv oprydning i haven Når der skal ryddes op i haven og på terrassen, er AdvancedLeafBlower 36V-750 den ultimative maskine til hurtigt, effektivt og ubesværet arbejde. Den kulfri motor med lang levetid og det velafbalancerede de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Havemaskiner
EAN: 4059952546995
Varenr.: 881397422
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Adv. Løvblæser - 200km/t med 1 x 36V batteri 2,0Ah
-17%1.899 kr
Før 2.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Adv. Løvblæser - 200km/t med 1 x 36V batteri 2,0Ah billede

Produktinformation

Kraftig maskine til effektiv oprydning i haven uden emissioner. Når der skal ryddes op i haven og på terrassen, er AdvancedLeafBlower 36V-750 den ultimative maskine til hurtigt, effektivt og ubesværet arbejde. Den kulfri motor med lang levetid og det vela...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Have
EAN: 4059952546995
Varenr.: 881397422
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Advanced LeafBlower 36V-750
1.934 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 Løvblæser Elektrisk
2.155 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah (batteri og oplader medfølger)
2.360 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Løvblæser Advanced 36V-750 2,0Ah - 06008C6000
2.484 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch Løvblæser - 200km/t med 1 x batteri - 36V/2,0Ah
2.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah (batteri og oplader medfølger) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah (batteri og oplader medfølger) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj1.857 kr1.857 krKøb
2LavprisVVS1.899 kr1.899 krKøb
3Proshop DK1.934 kr1.934 krKøb
4CompuMail DK2.155 kr2.155 krKøb
5Teknikproffset DK2.360 kr2.429 krKøb
6Homeshop DK2.484 kr2.484 krKøb
7BilligVVS DK2.519 kr2.519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah (batteri og oplader medfølger)

PriceData har fulgt prisen på Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah (batteri og oplader medfølger) i 135 dage. Laveste pris i perioden er 1.856 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 1.934 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.906 kr.

Den nuværende pris på 1.857 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah (batteri og oplader medfølger). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah (batteri og oplader medfølger) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.857 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.856 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.857 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.856 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.857 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.856 kr78 kr (4%)
9. apr. 20261.934 kr1 kr (0%)
13. feb. 20261.933 kr1 kr (0%)
12. feb. 20261.932 kr1 kr (0%)
11. feb. 20261.933 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret