Gå til hovedindhold

Bosch Home & Garden Bosch Akkulimpistol Pkp 3,6 Li - 0603264600

Bosch Home & GardenRedskaber15 sek opvarmningstidHobby og reparationerEAN: 3165140696715

Bosch PKP 3.6 LI med Li-ion batteri og ultra-hurtig opvarmningstid. Ideel til kreative projekter, reparationer og håndarbejde med mange materialer. Læs mere

Pris fra 408 krtil 640 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Akkulimpistol Pkp 3,6 Li - 0603264600 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 408 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch PKP 3,6 V - limpistol
408 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch PKP 3,6 V - limpistol
409 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch PKP 3.6 LI Batteridrevet Limpistol
416 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKULIMPISTOL PKP 3,6 LI
418,93 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch PKP 3,6LI limpistol, 3,6V Li batteri
429 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkulimpistol Pkp 3,6 Li - 0603264600
430 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch akku limpistol PKP 3,6 LI
515 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch PKP 3,6 V limpistol
569 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIMPISTOL PKP 3,6 LI
590,03 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch PKP 3,6 V limpistol
619 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Limpistol pkp 3,6 li
640 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akkulimpistol Pkp 3,6 Li - 0603264600 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akkulimpistol Pkp 3,6 Li - 0603264600 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj408 kr408 krKøb
2LavprisEl409 kr409 krKøb
3Proshop DK416 kr455 krKøb
4CS MEGASTORE DK418,93 kr457,93 krKøb
5Greenline429 kr429 krKøb
6Homeshop DK430 kr430 krKøb
7LavprisVVS515 kr515 krKøb
8BilligVVS DK569 kr569 krKøb
9EL-GROSSISTEN590,03 kr590,03 krKøb
10CompletVVS619 kr619 krKøb
11MaintainIt640 kr640 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch PKP 3.6 LI Batteridrevet Limpistol

Bosch Home & Garden

Bosch PKP 3.6 LI med Li-ion batteri og ultra-hurtig opvarmningstid. Ideel til kreative projekter, reparationer og håndarbejde med mange materialer.

• limpistol
• varmlimpistol
• klæbepistol
• bosch værktøj
• batteri limpistol
• håndværker værktøj
• Hobby og reparationer
• 15 sek opvarmningstid

Beskrivelse

Bosch PKP 3.6 LI er en kompakt batteridrevet limpistol med avanceret Li-ion teknologi. 15 sekunders opvarmningstid gør den klar til brug næsten øjeblikkeligt. Perfekt til limning af papir, pap, tekstil, læder, kunststof, træ, metal, kork og sten. Den kompakte størrelse på 167 x 52 x 178 mm og vægt på kun 255 gram sikrer komfortabel håndtering. Batteriet holder op til 30 minutters kontinuerlig brug og kan klare op til 6 limsticks. Inkluderer Mikro-USB-oplader og 4 UltraPower smelteklæber. Ideel til hobby, reparationer og kreative projekter.

Specifikationer

vægt:0,255 kg
driftstid:30 minutter
funktioner:Blødt grip, automatisk stop, batteriniveauindikator
dimensioner:167 x 52 x 178 mm
klæbeeffekt:2 g/min
opvarmningstid:15 sekunder
batterikapacitet:1,5 Ah
batterispænding:3,6 V
klæbetemperatur:170°C
limstav_diameter:7 mm
limstav_min_længde:150 mm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor lang tid tager det at varme pistolen op?

Bosch PKP 3.6 LI varmer op på kun 15 sekunder, så du kan komme hurtigt i gang med projektet.

Hvilke materialer kan jeg lime med denne pistol?

Du kan lime papir, pap, tekstil, læder, kunststof, træ, metal, kork og sten - den klarer de fleste materialer.

Hvor længe holder batteriet?

Li-ion batteriet holder op til 30 minutters kontinuerlig brug og kan klare op til 6 limsticks per opladning.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Akkulimpistol Pkp 3,6 Li - 0603264600

PriceData har fulgt prisen på Bosch Akkulimpistol Pkp 3,6 Li - 0603264600 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 420 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 408 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Bosch Akkulimpistol Pkp 3,6 Li - 0603264600. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Bosch Akkulimpistol Pkp 3,6 Li - 0603264600 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026408 kr8 kr (2%)
9. apr. 2026416 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026415 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026416 kr3 kr (1%)
17. feb. 2026419 kr40 kr (11%)
5. feb. 2026379 kr40 kr (10%)
6. jan. 2026419 kr4 kr (1%)
20. dec. 2025415 kr36 kr (9%)
19. dec. 2025379 kr40 kr (10%)
15. dec. 2025419 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret