Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000

Bosch PROSlibemaskinerEAN: 4059952634159
Pris fra 1.327 krtil 2.160 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 833 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1327 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Ligesliber Gwg 12V-50 S Professional
1.327 kr
Til butik
Bosch Ligesliber Gwg 12V-50 S Professional billede

Produktinformation

Bosch - 06013A7000 - Ligesliber - 12V - 50 Mm - Blå/Sort - Uden Batteri - Uden Oplader - Kompakt

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06013A7000
EAN: 4059952634159
Varenr.: 1001651649
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch LIGESLIBER VINKLET GWG 12V-50 S SOLO - SOLO
1.452 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000
2.160 kr
Til butik
Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000 billede

Produktinformation

Bosch akkuligesliber vinklet Kompakt, batteridrevet vinklet ligesliber til præcis slibning og afgratning af metal, svejsninger og trange områder — enkel at bruge for både fagfolk og gør‑det‑selv. Nøglefordele Vinklet hoved giver adgang til snævre og vanskelige steder, hvor almindelige slibere ikke når. Batteridrevet frihed uden ledning gør værktøjet ideelt til arbejde på steder uden strømstik. Designet til præcision: velegnet til afgratning, slibning langs kanter og finjustering af svejsning...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 0.9g
Artikel nr.: 06013A7000
EAN: 4059952634159
Varenr.: 7442725

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.327 kr1.327 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.452 kr1.452 krKøb
3Homeshop DK2.160 kr2.160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000

PriceData har fulgt prisen på Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000 i 136 dage. Laveste pris i perioden er 1.327 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.886 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.449 kr.

Den nuværende pris på 1.327 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Bosch Akkuligesliber Vinklet Gwg 12V-50 S Solo - 06013A7000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.327 kr22 kr (2%)
30. maj 20261.349 kr21 kr (2%)
29. maj 20261.370 kr7 kr (1%)
24. maj 20261.377 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.386 kr7 kr (1%)
16. maj 20261.393 kr7 kr (1%)
13. maj 20261.386 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.384 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.385 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.387 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret