Gå til hovedindhold

Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000

BoschRedskaberEAN: 4053423229141
Pris fra 858 krtil 1.160 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 302 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 811 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 858 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch UniversalHammer 18V (SOLO)
858 kr
Til butik
Bosch UniversalHammer 18V (SOLO) billede

Produktinformation

Roterende hammer, ledningfri, 4 tilstande, SDS-plus, 2 Joule, intet batteri, 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: 06039D6000
EAN: 4053423229141
Varenr.: 3155313
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000
860 kr
Til butik
Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000 billede

Produktinformation

Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000 Kraftig og alsidig maskine til boring og mejsling Dette kraftcenter gør det igen sjovt at bore takket være kombinationen af stor slagkraft, nem håndtering og fleksibilitet. Det er udstyret med en pneumatisk Bosch-slagmekanisme på 2,0 J, der er ideel til boring af huller op til ∅ 16 mm i beton med et SDS plus-bor. Den imponerende kraft kan også bruges til fjernelse af vægklinker og mejsling af kabelkanaler. Gør-det-selv-entusia...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bosch Akku
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06039d6000
EAN: 4053423229141
Varenr.: 7442539
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO - SOLO
910 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch UniversalHammer 18V Borehammer Intet batteri 18V 2Joule
942 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Universal Hammer 18V SOLO (uden oplader og batteri)
1.160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK858 kr897 krKøb
2Homeshop DK860 kr860 krKøb
3CS MEGASTORE DK910 kr949 krKøb
4CompuMail DK942 kr942 krKøb
5Teknikproffset DK1.160 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000

PriceData har fulgt prisen på Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 734 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 814 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 799 kr.

Den nuværende pris på 858 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bosch AKKUBOREHAMMER UNIVERSAL 18V SOLO Borehammer - 06039d6000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026858 kr44 kr (5%)
9. apr. 2026814 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026813 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026812 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026811 kr2 kr (0%)
17. feb. 2026813 kr1 kr (0%)
26. jan. 2026812 kr7 kr (1%)
25. jan. 2026805 kr8 kr (1%)
22. jan. 2026813 kr49 kr (6%)
9. jan. 2026764 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret