Gå til hovedindhold

Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk

BoschSanitetEAN: 4057749733764
Pris fra 569 krtil 692,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 123,5 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm balanceret aftræksrør, 1 meter
569 kr
Til butik
Bosch 60/100 mm balanceret aftræksrør, 1 meter billede

Produktinformation

Bosch 60/100 balanceret aftræksforlængerrør - 1 meter

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Varme
Størrelse: 1 m
EAN: 4057749733764
Varenr.: 342142012
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch DN60/100 - 1 m rør - Balanceret aftræk
569 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch aftræksrør balanceret dn60/100 1 m
569 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm balanceret aftræksrør, 1 meter
575 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm balanceret aftræksrør, 1 meter
577 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk
577 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DN60/100 Balanceret aftræksrør - 1 m
685,96 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk
692,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS569 kr569 krKøb
2CS MEGASTORE DK569 kr608 krKøb
3Proshop DK569 kr608 krKøb
4BilligVVS DK575 kr575 krKøb
5LavprisVVS577 kr577 krKøb
6Elvvs.dk577 kr577 krKøb
7EL-GROSSISTEN685,96 kr685,96 krKøb
8vvsfittings.dk692,5 kr692,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk

PriceData har fulgt prisen på Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 568 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 598 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 581 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Bosch aftræksdrør 1 mtr. DN60/100 Balanceret aftræk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026569 kr6 kr (1%)
25. mar. 2026575 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026576 kr4 kr (1%)
9. mar. 2026580 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026581 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026580 kr9 kr (2%)
7. feb. 2026589 kr4 kr (1%)
5. feb. 2026593 kr5 kr (1%)
21. jan. 2026598 kr9 kr (2%)
10. jan. 2026589 kr21 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret