Gå til hovedindhold

Bosch aftræksdrør 0,5 mtr. DN80/125 Balanceret aftræk

BoschEludstyrEAN: 4057749777553
Pris fra 495 krtil 596,86 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 101,86 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 478 kr 30. maj

Sammenlign priser på Bosch aftræksdrør 0,5 mtr. DN80/125 Balanceret aftræk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 495 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch 80/125 mm balanceret aftræksrør, 0,5 meter
495 kr
Til butik
Bosch 80/125 mm balanceret aftræksrør, 0,5 meter billede

Produktinformation

Bosch aftræksrør anvendes til Bosch gaskedlerne.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Varme & styring
Farve: white
Størrelse: 0.5 m
EAN: 4057749777553
Varenr.: 342142021
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch aftræksdrør 0,5 mtr. DN80/125 Balanceret aftræk
502 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch aftræksrør balanceret dn80/125 0,5 m
517 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch 80/125 mm balanceret aftræksrør, 0,5 meter
529 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch DN80/125 - 0,5 m rør - Balanceret aftræk
560 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DN80/125 Balanceret aftræksrør - 0,5 m
596,86 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch aftræksdrør 0,5 mtr. DN80/125 Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch aftræksdrør 0,5 mtr. DN80/125 Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK495 kr495 krKøb
2Elvvs.dk502 kr502 krKøb
3Proshop DK517 kr556 krKøb
4CompletVVS529 kr529 krKøb
5CS MEGASTORE DK560 kr599 krKøb
6EL-GROSSISTEN596,86 kr596,86 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch aftræksdrør 0,5 mtr. DN80/125 Balanceret aftræk

PriceData har fulgt prisen på Bosch aftræksdrør 0,5 mtr. DN80/125 Balanceret aftræk i 166 dage. Laveste pris i perioden er 478 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 502 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 491 kr.

Den nuværende pris på 495 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Bosch aftræksdrør 0,5 mtr. DN80/125 Balanceret aftræk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Bosch aftræksdrør 0,5 mtr. DN80/125 Balanceret aftræk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026495 kr17 kr (4%)
30. maj 2026478 kr17 kr (3%)
29. maj 2026495 kr1 kr (0%)
12. maj 2026494 kr1 kr (0%)
10. maj 2026495 kr1 kr (0%)
1. maj 2026494 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026495 kr10 kr (2%)
16. mar. 2026485 kr1 kr (0%)
9. mar. 2026484 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026485 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret