Gå til hovedindhold

Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm

BoschHjem og haveKulfri motor og laserskårne klingerProfessionel havevedligeholdelseEAN: 4059952636429

Kraftfuld batteridrevet buskrydder med kulfri motor og laserskårne klinger. Klarer græs, ukrudt, brændenælder og buske med 4.500-6.400 omdr/min. Læs mere

Pris fra 1.499 krtil 2.169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 670 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.490 kr 4. maj

Sammenlign priser på Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 (SOLO)
1.499 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Adv. Buskrydder 23cm u. batteri - 36V
1.592 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Adv. Buskrydder 23 cm uden batteri - 36V
1.699 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm
1.763 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch Buskrydder 230mm uden batteri - 36V
2.069 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Buskrydder Adv 23Cm 36V Solo - 06008C1K02
2.089 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm
2.169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb
2LavprisVærktøj1.592 kr1.592 krKøb
3LavprisVVS1.699 kr1.699 krKøb
4CompuMail DK1.763 kr1.763 krKøb
5BilligVVS DK2.069 kr2.069 krKøb
6Homeshop DK2.089 kr2.089 krKøb
7Ultrashop2.169 kr2.169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750

Bosch

Kraftfuld batteridrevet buskrydder med kulfri motor og laserskårne klinger. Klarer græs, ukrudt, brændenælder og buske med 4.500-6.400 omdr/min.

• buskrydder
• græstrimmer
• batteritrimmer
• bosch trimmer
• ukrudtsrydder
• haveværktøj
• 36v værktøj
• Professionel havevedligeholdelse
• Kulfri motor og laserskårne klinger

Beskrivelse

Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 er en kraftfuld batteridrevet buskrydder designet til krævende havearbejde. Med den holdbare kulfri motor og robuste design klarer den både lettere og mere krævende trimmeopgaver i græs, ukrudt, brændenælder, brombær og små buske. Constant Electronic justerer automatisk kraften efter opgaven, mens Syneon Technology optimerer enten kraft eller udholdenhed efter behov. Det ergonomiske design og høje manøvredygtighed gør længerevarende arbejde mindre trættende. Laserskårne metalklinger og Pro-Tap klippetrådssystem sikrer effektiv performance. Værktøjet er del af 36V POWER FOR ALL-systemet, så ét batteri passer til alle Bosch 36V haveværktøjer. Perfekt til hobbygartnere og professionelle, der kræver pålidelig performance og lang levetid.

Specifikationer

bredde:412 mm
højde:245 mm
længde:1.636 mm
motortype:Kulfri motor
teknologi:Syneon Technology
batteritype:Lithium-ion
total_vægt:4,1 kg
batterisystem:36V POWER FOR ALL
trådtykkelse:2,4 mm
omdrejningstal:4.500-6.400 omdr/min
klinge_tykkelse:2,0 mm
spole_kapacitet:3 m tråd
batterispænding:36V
klippetrådssystem:Pro-Tap
vægt_uden_batteri:3,4 kg
klippediameter_kniv:23 cm
klippediameter_tråd:33 cm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Medfølger batteri og oplader?

Nej, batteri og oplader sælges separat. Værktøjet er kompatibelt med alle 36V POWER FOR ALL batterier.

Hvilke opgaver kan buskrydderen klare?

Den klarer græs, ukrudt, brændenælder, brombær og små buske takket være den kraftfulde kulfri motor og laserskårne klinger.

Hvor længe holder batteriet?

Batteritiden afhænger af opgavens sværhedsgrad og batteristørrelse. Med Syneon Technology optimeres kraften for maksimal udholdenhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm

PriceData har fulgt prisen på Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.490 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.707 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.609 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 - 6000opm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.499 kr50 kr (3%)
14. maj 20261.549 kr59 kr (4%)
4. maj 20261.490 kr10 kr (1%)
2. maj 20261.500 kr45 kr (3%)
1. maj 20261.545 kr4 kr (0%)
16. apr. 20261.549 kr44 kr (3%)
14. apr. 20261.505 kr45 kr (3%)
13. apr. 20261.550 kr45 kr (3%)
9. apr. 20261.595 kr45 kr (3%)
3. apr. 20261.640 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret