Gå til hovedindhold

vidaXL Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 cm 15-16 mm

vidaXLBordpladerEAN: 8719883793993
Pris fra 649 krtil 1.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 cm 15-16 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bordplade 80x80 cm 15-16 mm firkantet massivt genbrugstræ
-27%649 kr
Før 887 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bordplade 80x80 cm 15-16 mm firkantet massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Denne træbordplade med et enkelt og rent look føjer en rustik charme til dine indendørs opholdsrum. Dens massive trækonstruktion gør den stabil og sikker. Erstatningsbordpladen er lavet af massivt tropisk genbrugstræ, som er fremstillet af træ bjærget fra gamle strukturer som lagerbygninger, lader, skure, møller og palæer. Træet er en blanding af mango, hårdttræ, teak mv., med egenskaber fra de forskellige træsorter. Tegn på slid og synlige åremønstre giver hvert møbel dets egen historie og et unikt udseende. Hvert trin i processen udføres med den mest ekstraordinære omhu, hvad end det er polering, maling eller lakering. Denne bordplade i massivt træ kan bruges til sofaborde, sideborde, barborde, telefonborde, konsolborde, natborde, hylder eller som møbelbræt. Du kan også kombinere denne bordplade med bordben af forskellige typer alt efter smag og behov. Bordpladen er nem at rengøre med en fugtig klud. Vigtig bemærkning: Farverne varierer fra møbel til møbel, hvilket gør alle vores produkter unikke; udvælgelse til levering sker tilfældigt Materiale: Massivt genbrugstræMål: 80 x 80 cm (B x L)Tykkelse: 15-16 mmMed to støttestænger i træFinish: Poleret, malet og lakeret...

Produktspecifikationer

Kategori: Bordplader
Vægt: 9.48g
EAN: 8719883793993
Varenr.: 43704
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bordplade 80x80 cm 15-16 mm firkantet massivt genbrugstræ
-26%670 kr
Før 907 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bordplade 80x80 cm 15-16 mm firkantet massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Bordplader
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 9.48g
EAN: 8719883793993
Varenr.: 43704
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
bordplade 80x80 cm 15-16 mm firkantet massivt genbrugstræ
-24%678 kr
Før 895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
bordplade 80x80 cm 15-16 mm firkantet massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Denne træbordplade med et enkelt og rent look føjer en rustik charme til dine indendørs opholdsrum. Dens massive trækonstruktion gør den stabil og sikker. Erstatningsbordpladen er lavet af massivt tropisk genbrugstræ, som er fremstillet af træ bjærget fra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Bordplader
EAN: 8719883793993
Varenr.: 9920468484425
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 cm 15-16 mm
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 cm 15-16 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 cm 15-16 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK649 kr649 krKøb
2Livera DK670 kr739 krKøb
3DesignShoppen678 kr678 krKøb
4BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 cm 15-16 mm

PriceData har fulgt prisen på Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 cm 15-16 mm i 158 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 716 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 cm 15-16 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 80 x 80 cm 15-16 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026649 kr28,82 kr (4%)
12. maj 2026677,82 kr31,18 kr (4%)
4. maj 2026709 kr10 kr (1%)
3. maj 2026719 kr10 kr (1%)
22. apr. 2026709 kr10 kr (1%)
21. apr. 2026719 kr10 kr (1%)
15. apr. 2026709 kr10 kr (1%)
22. feb. 2026719 kr30 kr (4%)
19. feb. 2026749 kr30 kr (4%)
10. feb. 2026719 kr18,53 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret