Gå til hovedindhold

Boligcenter Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm

BoligcenterBordpladerEAN: 8719883793962
Pris fra 539 krtil 999 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 460 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 495 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Firkantet bordplade 70x70 cm 15-16 mm massivt genbrugstræ
-15%539 kr
Før 637 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Firkantet bordplade 70x70 cm 15-16 mm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Denne træbordplade med et enkelt og rent look føjer en rustik charme til dine indendørs- eller udendørsområder. Den massive trækonstruktion gør bordet stabilt og sikkert. Den udskiftelige bordplade er lavet af massivt, tropisk genbrugstræ, som er fremstillet af træ, der stammer fra gamle strukturer såsom varehuse, lader, skure, møller og palæer. Træet er en blanding af mangotræ, hårdttræ, teak mv. Tegn på slid og en synlig årestruktur giver hvert møbel sin helt egen historie og et unikt look. Hvert trin i processen er udført med den største omhu, hvad enten det er polering, maling eller lakering. Den massive bordplade kan bruges til sofaborde, sideborde, barborde, telefonborde, konsolborde, sengeborde, hylder eller som møbelplader. Du kan også kombinere denne bordplade med bordben i enhver stil, som passer til dine specifikke behov. Bordpladen er nem at rengøre med en fugtig klud. Vigtig bemærkning: Farverne varierer fra bordplade til bordplade, derfor er hver eneste unik. Levering er vilkårlig. Materiale: Massivt genanvendt træStørrelse: 70 x 70 cm (L x B)Tykkelse: 15-16 mm Med to træstøtter Finish: Poleret, malet og lakeret...

Produktspecifikationer

Kategori: Bordplader
Vægt: 7.42g
EAN: 8719883793962
Varenr.: 43701
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Firkantet bordplade 70x70 cm 15-16 mm massivt genbrugstræ
-15%560 kr
Før 657 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Firkantet bordplade 70x70 cm 15-16 mm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Bordplader
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 7.42g
EAN: 8719883793962
Varenr.: 43701
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm
999 kr
Til butik
Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm billede

Produktinformation

Beskrivelse Forny dit bord med vores eksklusive bordplade i massivt akacietræ - en perfekt kombination af naturlig skønhed og holdbarhed. Denne 60x60 cm træbordplade er ideel til at give dit spisebord, skrivebord eller cafébord et komplet nyt udtryk og en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Bordplader
Størrelse: 70 x 70 cm 15-16 mm
EAN: 8719883793962
Varenr.: 56863204966749

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK539 kr539 krKøb
2Livera DK560 kr629 krKøb
3BoligRetning999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm

PriceData har fulgt prisen på Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 395 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er 12% over normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Bordplade 15-16 Mm 60X60 Cm Massivt Akacietræ - Massivt genanvendt træ / 70 x 70 cm 15-16 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026539 kr20 kr (4%)
28. apr. 2026519 kr24 kr (5%)
27. apr. 2026495 kr24 kr (5%)
26. apr. 2026519 kr24 kr (5%)
24. apr. 2026495 kr24 kr (5%)
4. mar. 2026519 kr24 kr (5%)
13. feb. 2026495 kr1 kr (0%)
10. feb. 2026494 kr
7. feb. 2026493,87 kr25,13 kr (5%)
6. feb. 2026519 kr29 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret