Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord med skuffe med hylde Hvid 90 x 49 x 75 cm Konstrueret træ

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158249869
Pris fra 479 krtil 502 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 463,32 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bord med skuffe med hylde Hvid 90 x 49 x 75 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord med skuffe Hvid 90 x 49.5 x 75 cm Konstrueret træ
-43%479 kr
Før 835 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med skuffe Hvid 90 x 49.5 x 75 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det moderne skrivebord er perfekt for dem, der vil have stil og brugervenlighed i deres hjemme arbejdsplads. Det er ideelt til stuer, kontorer eller studier og har en flot mat finish, der passer godt til moderne indretning. Uanset om du arbejder med dokumenter eller bare slapper af med en bog, giver dette skrivebord dig den plads og stabilitet, du har brug for. Holdbart træ - Dette skrivebord er lavet af stærkt træ, som holder til daglig brug. Det er ikke bare robust; det har også en glat overflade, der ser godt ud.Smart opbevaring - Skrivebordet har klassiske skuffe-håndtag og praktiske hylder, der gør det nemt at holde tingene organiseret. Du har altid det, du skal bruge, lige ved hånden.Moderne design - Det har rene linjer og en minimalistisk stil, der glider ind i enhver moderne indretning. Det smarte design bruger pladsen optimalt og passer til forskellige rum.Alsidig brug - Uanset om du arbejder, laver kunst eller bare læser en bog, er dette skrivebord en god løsning. Dets enkle stil passer ind overalt og giver den funktionalitet, du har brug for.Nem at vedligeholde - At holde skrivebordet pænt er let. Aftør det bare med en fugtig klud for at holde overfladen i orden. Farve: HvidMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 90 x 49.5 x 75 CM (L x B x H)Vægt: 19.3 kgSlidstærkRigelig opbevaringMed skuffeMed 1 hyldeRammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 20.4g
EAN: 8721158249869
Varenr.: 1614301
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord med skuffe Hvid 90 x 49.5 x 75 cm Konstrueret træ
-42%499 kr
Før 855 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med skuffe Hvid 90 x 49.5 x 75 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 49.5 x 75 cm
Vægt: 20.4g
EAN: 8721158249869
Varenr.: 1614301
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord med skuffe Hvid 90 x 49.5 x 75 cm Konstrueret træ
-42%499 kr
Før 855 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med skuffe Hvid 90 x 49.5 x 75 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 49.5 x 75 cm
Vægt: 20.4g
EAN: 8721158249869
Varenr.: 1614301
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord med skuffe med hylde Hvid 90 x 49 x 75 cm Konstrueret træ
502 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med skuffe med hylde Hvid 90 x 49 x 75 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med skuffe med hylde Hvid 90 x 49 x 75 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK479 kr479 krKøb
2Livera DK499 kr568 krKøb
3Vivas DK499 kr568 krKøb
4DesignShoppen502 kr502 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord med skuffe med hylde Hvid 90 x 49 x 75 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bord med skuffe med hylde Hvid 90 x 49 x 75 cm Konstrueret træ i 170 dage. Laveste pris i perioden er 450 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 498 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Bord med skuffe med hylde Hvid 90 x 49 x 75 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Bord med skuffe med hylde Hvid 90 x 49 x 75 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026479 kr22,93 kr (5%)
4. maj 2026501,93 kr14,3 kr (3%)
25. apr. 2026516,23 kr2,86 kr (1%)
20. apr. 2026513,37 kr7,37 kr (1%)
19. apr. 2026506 kr53 kr (9%)
18. apr. 2026559 kr52,78 kr (10%)
17. apr. 2026506,22 kr52,78 kr (9%)
16. apr. 2026559 kr59 kr (12%)
6. apr. 2026500 kr2 kr (0%)
1. apr. 2026498 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret