Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord med skuffe Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721288729798
Pris fra 539 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 525 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Bord med skuffe Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-24%539 kr
Før 713 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne skrivebord kombinerer en rustik stil med et kompakt design, hvilket gør det til et ideelt valg til at skabe en produktiv arbejdsplads i ethvert hjemmekontor. Med en rektangulær form og tekstureret udseende tilfører dette skrivebord let et strejf af naturlig charme til dine omgivelser. Skrivebordets funktionalitet er godt tilpasset til at skrive, bruge en bærbar computer eller udføre dagligdags opgaver uden rod, takket være dets organiserede design og overfladeplads. Konstrueret træ: Fremstillet af robust konstrueret træ, sikrer dette skrivebord holdbarhed og en langvarig tilstedeværelse i dit hjemmekontor. Materialets glatte åremønster tilfører varme og tekstur, hvilket forbedrer skrivebordets rustikke stil, der føles hjemme i ethvert moderne kontorrum.Teksturiseret overflade: Den teksturerede overflade på dette skrivebord giver en unik taktil oplevelse, samtidig med at den forhindrer, at genstande let glider af. Denne funktion er særligt gavnlig for at bevare et organiseret arbejdsområde, når man er optaget af daglige aktiviteter.Funktionelle skuffer: Udstyret med skuffer til praktisk opbevaring gør dette skrivebord det muligt at holde nødvendigheder som dokumenter, skriveværktøjer og andre kontorartikler lige ved hånden og samtidig opretholde et rod-frit skrivebord. Skufferne blander sig gnidningsløst med skrivebordets design og sikrer et diskret look.Rustik design: Med en rustik finish omfavner skrivebordet naturlig skønhed og er velegnet til dem, der værdsætter enkelhed og jordnære æstetik. Dets elegante design er alsidigt og komplementerer forskellige hjemmedécor, hvilket giver både stil og funktionalitet.Nem vedligeholdelse: Bevar den uberørte overflade af dit skrivebord ved simpelthen at tørre af med en tør klud. For sikkerhed anbefales det at sikre høje møbler, som dette skrivebord, til væggen for at forhindre uheld og sikre et sikkert miljø.

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 21.28g
EAN: 8721288729798
Varenr.: 1706485
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-24%559 kr
Før 733 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne skrivebord kombinerer en rustik stil med et kompakt design, hvilket gør det til et ideelt valg til at skabe en produktiv arbejdsplads i ethvert hjemmekontor. Med en rektangulær form og tekstureret udseende tilfører dette skrivebord let et strejf af naturlig charme til dine omgivelser. Skrivebordets funktionalitet er godt tilpasset til at skrive, bruge en bærbar computer eller udføre dagligdags opgaver uden rod, takket være dets organiserede design og overfladeplads. Konstrueret træ: Fremstillet af robust konstrueret træ, sikrer dette skrivebord holdbarhed og en langvarig tilstedeværelse i dit hjemmekontor. Materialets glatte åremønster tilfører varme og tekstur, hvilket forbedrer skrivebordets rustikke stil, der føles hjemme i ethvert moderne kontorrum.Teksturiseret overflade: Den teksturerede overflade på dette skrivebord giver en unik taktil oplevelse, samtidig med at den forhindrer, at genstande let glider af. Denne funktion er særligt gavnlig for at bevare et organiseret arbejdsområde, når man er optaget af daglige aktiviteter.Funktionelle skuffer: Udstyret med skuffer til praktisk opbevaring gør dette skrivebord det muligt at holde nødvendigheder som dokumenter, skriveværktøjer og andre kontorartikler lige ved hånden og samtidig opretholde et rod-frit skrivebord. Skufferne blander sig gnidningsløst med skrivebordets design og sikrer et diskret look.Rustik design: Med en rustik finish omfavner skrivebordet naturlig skønhed og er velegnet til dem, der værdsætter enkelhed og jordnære æstetik. Dets elegante design er alsidigt og komplementerer forskellige hjemmedécor, hvilket giver både stil og funktionalitet.Nem vedligeholdelse: Bevar den uberørte overflade af dit skrivebord ved simpelthen at tørre af med en tør klud. For sikkerhed anbefales det at sikre høje møbler, som dette skrivebord, til væggen for at forhindre uheld og sikre et sikkert miljø. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSlutte: RustikSamlede dimensioner: 100 x 50 x 76 CM (B x L x H)Vægt: 21.3 kgSkufferIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 100 x 50 x 76 cm
Vægt: 21.28g
EAN: 8721288729798
Varenr.: 1706485
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-24%559 kr
Før 733 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 100 x 50 x 76 cm
Vægt: 21.28g
EAN: 8721288729798
Varenr.: 1706485
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord med skuffe Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
565 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skrivebord 100X50X76 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ
-25%749 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med skuffe Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med skuffe Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK539 kr539 krKøb
2Livera DK559 kr628 krKøb
3Vivas DK559 kr628 krKøb
4DesignShoppen565 kr565 krKøb
5BoligRetning749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord med skuffe Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bord med skuffe Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ i 143 dage. Laveste pris i perioden er 478 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 532 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bord med skuffe Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bord med skuffe Gammelt træ 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026539 kr25,85 kr (5%)
25. apr. 2026564,85 kr3,85 kr (1%)
19. apr. 2026561 kr8 kr (1%)
18. apr. 2026569 kr8,44 kr (2%)
17. apr. 2026560,56 kr8,44 kr (1%)
16. apr. 2026569 kr19 kr (3%)
6. apr. 2026550 kr2,31 kr (0%)
1. apr. 2026547,69 kr15,69 kr (3%)
29. mar. 2026532 kr
28. mar. 2026531,96 kr37,04 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret