Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord med hylde Beton Grå 138,5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158934277
Pris fra 1.119 krtil 1.899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 780 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bord med hylde Beton Grå 138,5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord med hylde Betongrå 138.5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ
-19%1.119 kr
Før 1.375 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde Betongrå 138.5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette smarte skrivebord er centrum i dit arbejdsområde, designet til at dække behovene i alle slags hjemmekontorer. Lavet af konstrueret træ, er det slidstærkt og har et flot udseende, der giver klasse til ethvert rum. Den rummelige overflade giver plads til alle dine kontorbehov og er stor nok til håndarbejde, studier eller gaming. Dets alsidige og moderne stil gør, at det passer perfekt til din indretning og bliver et godt supplement til dit indeklima. Materiale af konstrueret træ Dette skrivebord er lavet af kvalitets konstrueret træ, som giver en holdbar overflade med en pæn finish. Det gør ikke kun skrivebordet stærkt, men det har også en glat, ridsefast overflade, der er nem at rengøre og ser godt ud i lang tid.Rigelig opbevaringsplads Flere hylder gør, at dette skrivebord giver masser af plads til dine kontorartikler og papirer. Det klare layout gør det nemt at finde det, du har brug for, mens skrivebordet forbliver ryddeligt og hjælper med at øge din produktivitet.Moderne designfunktioner De slanke linjer og den minimalistiske stil giver skrivebordet et moderne præg, der gør det til et stilfuldt valg til forskellige indretninger. Den smarte udformning balancerer stil med funktion, perfekt til alle slags brugere.Indendørs kontor egnethed Specielt designet til indendørs brug, er dette skrivebord perfekt til hjemmekontorer, klasseværelser eller små virksomheder. Dens solide bygning er ideel til dine væsentlige opgaver og giver dig et pålideligt sted at arbejde eller studere i lang tid.Vedligeholdelsesvenlighed At holde skrivebordet pænt er let med lidt regelmæssig rengøring. Dens hårdføre overflade klarer mindre ridser og spild, så det er bygget til at holde og kræver ikke meget vedligeholdelse. Farve: BetongråMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 138.5 x 55 x 143 CM (B x L x H)Vægt: 38.8 kgMed hyldeInden...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 38.8g
EAN: 8721158934277
Varenr.: 1701059
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord med hylde Betongrå 138.5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ
-18%1.139 kr
Før 1.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde Betongrå 138.5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette smarte skrivebord er centrum i dit arbejdsområde, designet til at dække behovene i alle slags hjemmekontorer. Lavet af konstrueret træ, er det slidstærkt og har et flot udseende, der giver klasse til ethvert rum. Den rummelige overflade giver plads til alle dine kontorbehov og er stor nok til håndarbejde, studier eller gaming. Dets alsidige og moderne stil gør, at det passer perfekt til din indretning og bliver et godt supplement til dit indeklima. Materiale af konstrueret træ Dette skrivebord er lavet af kvalitets konstrueret træ, som giver en holdbar overflade med en pæn finish. Det gør ikke kun skrivebordet stærkt, men det har også en glat, ridsefast overflade, der er nem at rengøre og ser godt ud i lang tid.Rigelig opbevaringsplads Flere hylder gør, at dette skrivebord giver masser af plads til dine kontorartikler og papirer. Det klare layout gør det nemt at finde det, du har brug for, mens skrivebordet forbliver ryddeligt og hjælper med at øge din produktivitet.Moderne designfunktioner De slanke linjer og den minimalistiske stil giver skrivebordet et moderne præg, der gør det til et stilfuldt valg til forskellige indretninger. Den smarte udformning balancerer stil med funktion, perfekt til alle slags brugere.Indendørs kontor egnethed Specielt designet til indendørs brug, er dette skrivebord perfekt til hjemmekontorer, klasseværelser eller små virksomheder. Dens solide bygning er ideel til dine væsentlige opgaver og giver dig et pålideligt sted at arbejde eller studere i lang tid.Vedligeholdelsesvenlighed At holde skrivebordet pænt er let med lidt regelmæssig rengøring. Dens hårdføre overflade klarer mindre ridser og spild, så det er bygget til at holde og kræver ikke meget vedligeholdelse. Farve: BetongråMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 138.5 x 55 x 143 CM (B x L x H)Vægt: 38.8 kgMed hyldeIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 138.5 x 55 x 143 cm
Vægt: 38.8g
EAN: 8721158934277
Varenr.: 1701059
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord med hylde Betongrå 138.5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ
-18%1.139 kr
Før 1.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde Betongrå 138.5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 138.5 x 55 x 143 cm
Vægt: 38.8g
EAN: 8721158934277
Varenr.: 1701059
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord med hylde Beton Grå 138,5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ
1.160 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bord Med Hylde Betongrå 138.5 X 55 X 143 Cm Konstrueret Træ
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Beton Grå 138,5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Beton Grå 138,5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.119 kr1.119 krKøb
2Livera DK1.139 kr1.208 krKøb
3Vivas DK1.139 kr1.208 krKøb
4DesignShoppen1.160 kr1.160 krKøb
5BoligRetning1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord med hylde Beton Grå 138,5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bord med hylde Beton Grå 138,5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ i 127 dage. Laveste pris i perioden er 971 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.006 kr.

Den nuværende pris på 1.119 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Bord med hylde Beton Grå 138,5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Bord med hylde Beton Grå 138,5 x 55 x 143 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.119 kr120 kr (12%)
4. feb. 2026999 kr28 kr (3%)
3. feb. 2026971 kr28 kr (3%)
2. feb. 2026999 kr28 kr (3%)
1. feb. 2026971 kr28 kr (3%)
31. jan. 2026999 kr4 kr (0%)
29. jan. 2026995 kr3,4 kr (0%)
28. jan. 2026998,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret