Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - artisan eg / 80 x 50 x 76 cm

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158251534
Pris fra 409 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 400 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - artisan eg / 80 x 50 x 76 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord artisan eg 80 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-30%409 kr
Før 587 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord artisan eg 80 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skrivebord er en top kombination af moderne stil og praktisk anvendelse. Den glatte overflade er perfekt til at skrive eller bruge en bærbar. Det passer godt ind i trendy hjem eller kontorer og har rene linjer og en stilfuld vibe, der løfter ethvert rum. Uanset om du er en dedikeret skribent, professionel eller studerende, får du den essentielle arbejdsplads pakket ind i stil. Moderne og Elegant Design: Det enkle, stilfulde look gør, at skrivebordet passer ind overalt. Dets rene linjer tilføjer et strejf af klasse til kontorer, stuer eller studier uden at overdøve andre møbler.Konstrueret Trækonstruktion: Lavet af kvalitets konstrueret træ, er dette skrivebord bygget til holdbarhed. Det kan klare daglig brug og ser stadig friskt ud med pålidelig ydeevne i mange år.Rigelig Opbevaringsløsning: Dette skrivebord har praktisk opbevaringsplads til dokumenter eller kontorartikler. Denne gennemtænkte funktion holder dit skrivebord ryddeligt og øger din produktivitet.Tilpasningsevne og Nytte: Uanset om du er hjemme eller på kontor, er dette skrivebord et solidt valg til at skrive, studere eller bare let at bruge computer. Den kompakte størrelse er perfekt til små rum, så du får mest muligt ud af pladsen uden at miste funktionalitet.Nem Pleje: At holde det pænt er nemt—bare tør det af med en fugtig klud, ingen hårde kemikalier nødvendige. Det betyder mindre besvær og mere tid til at nyde dit skrivebord! Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 50 x 76 CM (L x B x H)Vægt: 16.3 kgIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 17.75g
EAN: 8721158251534
Varenr.: 1620151
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord Artisan Egetræ 80 x 50 x 76 cm
429 kr
Til butik
Bord Artisan Egetræ 80 x 50 x 76 cm billede

Produktinformation

Dette kompakte skrivebord til skrivning, er designet med nutidens arbejdspladser i tankerne og byder både på funktionalitet og æstetisk appeal. Med et minimalistisk og rent look, passer skrivebordet perfekt til små kontoropsætninger eller hjemmestudier, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Skriveborde
EAN: 8721158251534
Varenr.: 10177211466057
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord artisan eg 80 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-29%430 kr
Før 607 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord artisan eg 80 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 80 x 50 x 76 cm
Vægt: 17.75g
EAN: 8721158251534
Varenr.: 1620151
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord artisan eg 80 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-29%430 kr
Før 607 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - artisan eg / 80 x 50 x 76 cm
-27%549 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - artisan eg / 80 x 50 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - artisan eg / 80 x 50 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK409 kr409 krKøb
2DesignShoppen429 kr429 krKøb
3Livera DK430 kr499 krKøb
4Vivas DK430 kr499 krKøb
5BoligRetning549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - artisan eg / 80 x 50 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - artisan eg / 80 x 50 x 76 cm i 156 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 430 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - artisan eg / 80 x 50 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - artisan eg / 80 x 50 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026409 kr80 kr (16%)
16. apr. 2026489 kr59 kr (14%)
1. apr. 2026430 kr
30. mar. 2026430,43 kr2,43 kr (1%)
29. mar. 2026428 kr28 kr (7%)
28. mar. 2026400 kr89 kr (18%)
26. mar. 2026489 kr89 kr (22%)
16. mar. 2026400 kr20 kr (5%)
9. mar. 2026420 kr69 kr (14%)
8. mar. 2026489 kr69 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret