Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Hvid / 100 x 50 x 76 cm

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158251626
Pris fra 609 krtil 799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 5. maj

Sammenlign priser på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Hvid / 100 x 50 x 76 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord Andet Hvid 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-3%609 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Andet Hvid 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skrivebord er en top kombination af moderne stil og praktisk anvendelse. Den glatte overflade er perfekt til at skrive eller bruge en bærbar. Det passer godt ind i trendy hjem eller kontorer og har rene linjer og en stilfuld vibe, der løfter ethvert rum. Uanset om du er en dedikeret skribent, professionel eller studerende, får du den essentielle arbejdsplads pakket ind i stil. Moderne og Elegant Design: Det enkle, stilfulde look gør, at skrivebordet passer ind overalt. Dets rene linjer tilføjer et strejf af klasse til kontorer, stuer eller studier uden at overdøve andre møbler.Konstrueret Trækonstruktion: Lavet af kvalitets konstrueret træ, er dette skrivebord bygget til holdbarhed. Det kan klare daglig brug og ser stadig friskt ud med pålidelig ydeevne i mange år.Rigelig Opbevaringsløsning: Dette skrivebord har praktisk opbevaringsplads til dokumenter eller kontorartikler. Denne gennemtænkte funktion holder dit skrivebord ryddeligt og øger din produktivitet.Tilpasningsevne og Nytte: Uanset om du er hjemme eller på kontor, er dette skrivebord et solidt valg til at skrive, studere eller bare let at bruge computer. Den kompakte størrelse er perfekt til små rum, så du får mest muligt ud af pladsen uden at miste funktionalitet.Nem Pleje: At holde det pænt er nemt—bare tør det af med en fugtig klud, ingen hårde kemikalier nødvendige. Det betyder mindre besvær og mere tid til at nyde dit skrivebord! Farve: HvidMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 100 x 50 x 76 CM (L x B x H)Vægt: 18.2 kgIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 19.65g
EAN: 8721158251626
Varenr.: 1632078
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord Andet Hvid 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-3%629 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Andet Hvid 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 100 x 50 x 76 cm
Vægt: 19.65g
EAN: 8721158251626
Varenr.: 1632078
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord Andet Hvid 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-3%629 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Andet Hvid 100 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 100 x 50 x 76 cm
Vægt: 19.65g
EAN: 8721158251626
Varenr.: 1632078
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord Hvid 100 x 50 x 76 cm
634,92 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Hvid / 100 x 50 x 76 cm
-27%799 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Hvid / 100 x 50 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Hvid / 100 x 50 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK609 kr609 krKøb
2Livera DK629 kr698 krKøb
3Vivas DK629 kr698 krKøb
4DesignShoppen634,92 kr634,92 krKøb
5BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Hvid / 100 x 50 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Hvid / 100 x 50 x 76 cm i 126 dage. Laveste pris i perioden er 495 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 556 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Hvid / 100 x 50 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Hvid / 100 x 50 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026609 kr10 kr (2%)
5. maj 2026599 kr80 kr (15%)
31. jan. 2026519 kr24 kr (5%)
29. jan. 2026495 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret