Gå til hovedindhold

Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml)

Bondi SandsBad og kropEAN: 0810020173208
Pris fra 162 krtil 225 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137,65 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bondi Sands Skin Perfecting Gradual Lotion 200 m
162 kr
Til butik
Bondi Sands Skin Perfecting Gradual Lotion 200 m billede

Produktinformation

Bondi Sands - Skin Perfecting Gradual Lotion 200 ml Super, lækker og nærende selvbrunerlotion, der giver dig en øjeblikkelig bronzefinish og gradvist opbygger en smuk glød. Beriget med bronze pigmenter, der både fungerer som en farveguide under påføringen og straks giver en smuk og mere ensartet hudtone. Velegnet til alle hudtoner.

Produktspecifikationer

Mærke: Bondi Sands
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 54527
EAN: 0810020173208
Varenr.: 3177673
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml)
-20%175 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml) billede

Produktinformation

Sand, hav, sol og den ikoniske australske tan! Takket være Bondi Sands Tinted Skin Perfector Gradual Tanning Lotion kan du nyde en solkysset glød og en flot bronzegylden finish hele året rundt. Den nærende formel indeholder bronzepigmenter, der øjeblikkeligt giver en fejlfri, solkysset hud. Hvis du bruger produktet dagligt, får huden gradvist en naturlig glød. Velegnet til alle hudtoner. Selvbruner-lotion Giver en bronzegylden glow og en solkysset farve Giver farve med det samme og over tid Passer til alle hudtone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bondi Sands
Kategori: Brun uden sol til kroppen
Vægt: 178g
Artikel nr.: 54527
EAN: 0810020173208
Varenr.: B082300
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Bondi Sands Skin Perfector Gradual Tanning Lotion 150 ml
198 kr
Til butik
Bondi Sands Skin Perfector Gradual Tanning Lotion 150 ml billede

Produktinformation

Perfekt, Naturlig Solbrun Glød med Bondi Sands Gradvis SelvbrunerOpnå en smuk, solkysset glød året rundt med Bondi Sands Skin Perfector Gradual Tanning Lotion. Denne innovative selvbruner giver dig mulighed for at opbygge en naturlig, ensartet farve gradvist, så du selv kan kontrollere intensiteten af din solbrune hud. Den luksuriøse lotion er beriget med bronzerende pigmenter, der straks giver huden et flot skær, mens den aktive selvbruner udvikler sig til en smuk, holdbar farve. Perfekt til både nybegyndere og erfarne selvbruner-entusiaster, der ønsker en fejlfri, strålende teint uden besværet ved traditionelle selvbrunere.Fordele ved denne australske selvbruner Giver en naturlig, ensartet solbrun glød, der udvikler sig gradvist og giver dig fuld kontrol over farveintensiteten Indeholder bronzerende pigmenter, der straks perfektionerer hudens udseende, mens den langvarige farve udvikler sig Let at påføre uden striber eller pletter - ideel til både selvbruner-nybegyndere og erfarne brugere Australsk-inspireret formel med en behagelig duft, der ikke efterlader den typiske selvbruner-lugtKlar til at opnå den perfekte, solkyssede glød uden sol? Prøv Bondi Sands Skin Perfector Gradual Tanning Lotion og nyd følelsen af sund, strålende hud hele året!

Produktspecifikationer

Mærke: Bondi Sands
Kategori: Krop
Størrelse: 150 ml
Artikel nr.: 112387
EAN: 0810020173208
Varenr.: 112387
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bondi Sands - Skin Perfecting Gradual Lotion 200 Ml
209,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Bondi Sands Skin Perfector Gradual Tanning Lotion 200 ml
219 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bondi Sands Skin Perfecting Gradual Lotion 200 ml
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK162 kr201 krKøb
2Bangerhead DK175 kr175 krKøb
3NordicFeel DK198 kr198 krKøb
4Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
5Lyko DK219 kr219 krKøb
6Teknikproffset DK225 kr274 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml)

PriceData har fulgt prisen på Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Bondi Sands Gradual Tanning Lotion Tinted Skin Perfector (150 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026162 kr12 kr (8%)
20. maj 2026150 kr12 kr (7%)
9. maj 2026162 kr13 kr (7%)
8. maj 2026175 kr13 kr (8%)
27. apr. 2026162 kr15 kr (10%)
26. apr. 2026147 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026148 kr14 kr (9%)
23. apr. 2026162 kr15 kr (10%)
19. apr. 2026147 kr10 kr (6%)
18. apr. 2026157 kr11 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret