Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogskab Røget eg 100 x 30 x 198 cm Konstrueret træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721158860910
Pris fra 1.499 krtil 2.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 750 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.319 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Bogskab Røget eg 100 x 30 x 198 cm Konstrueret træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogskab Brun Konstrueret træ
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogskab Brun Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det moderne bogskab kombinerer stil og funktionalitet med sit design i konstrueret træ. Denne rektangulære bogreol passer perfekt ind i enhver stue, hvilket gør det nemt at opbevare dine yndlingsbøger og vise dekorative genstande. Med sine rene linjer og minimalistiske vibe er det et tidløst møbel, der virkelig løfter stemningen i dit hjem, samtidig med at det hjælper dig med at organisere dit rod. Bygget i Konstrueret Træ: Lavet af kvalitets konstrueret træ, er dette bogskab super holdbart og pålideligt. Det har en solid bund, der kan bære forskellige ting uden problemer, og forbliver stabil over tid, selv ved hyppig brug. Plus, konstrueret træ er perfekt til at modstå deformation, så det er ideelt til langvarig indendørs brug.Masser af Opbevaring: Som fritstående hylde tilbyder skabet masser af plads til at holde dine bøger, dekorationer og andre vigtige ting organiseret. De pæne hylder kan rumme alle mulige genstande, så dit rum forbliver indbydende og roligt.Sikkerhedsfunktioner: Udstyret med et vægmonteringssystem, holder bogskabet sig stabilt og forhindrer væltning, hvilket sikrer ekstra sikkerhed - især hvis du har børn eller kæledyr. Dette system sikrer, at det forbliver sikkert, så du trygt kan placere genstande på de øverste hylder.Moderne Design: Med sin minimalistiske stil, der fokuserer på enkelhed og funktionalitet, har skabet en moderne, men samtidig rustik charme, der passer perfekt ind i nutidens indretning. Den enkle elegance hæver det visuelle indtryk og balancerer stil med praktikalitet.Montering Nødvendig: Du skal bruge et par personer til at samle det, men du skal ikke bekymre dig - alle de værktøjer, du skal bruge, følger med for en nem opsætning. De klare instruktioner guider dig gennem hvert trin og sikrer et solidt slutresultat, der passer perfekt til det rum, du vælger. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træMed 6 hylder...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 45.9g
EAN: 8721158860910
Varenr.: 1604384
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogskab Brun Konstrueret træ
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogskab Brun Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det moderne bogskab kombinerer stil og funktionalitet med sit design i konstrueret træ. Denne rektangulære bogreol passer perfekt ind i enhver stue, hvilket gør det nemt at opbevare dine yndlingsbøger og vise dekorative genstande. Med sine rene linjer og minimalistiske vibe er det et tidløst møbel, der virkelig løfter stemningen i dit hjem, samtidig med at det hjælper dig med at organisere dit rod. Bygget i Konstrueret Træ: Lavet af kvalitets konstrueret træ, er dette bogskab super holdbart og pålideligt. Det har en solid bund, der kan bære forskellige ting uden problemer, og forbliver stabil over tid, selv ved hyppig brug. Plus, konstrueret træ er perfekt til at modstå deformation, så det er ideelt til langvarig indendørs brug.Masser af Opbevaring: Som fritstående hylde tilbyder skabet masser af plads til at holde dine bøger, dekorationer og andre vigtige ting organiseret. De pæne hylder kan rumme alle mulige genstande, så dit rum forbliver indbydende og roligt.Sikkerhedsfunktioner: Udstyret med et vægmonteringssystem, holder bogskabet sig stabilt og forhindrer væltning, hvilket sikrer ekstra sikkerhed - især hvis du har børn eller kæledyr. Dette system sikrer, at det forbliver sikkert, så du trygt kan placere genstande på de øverste hylder.Moderne Design: Med sin minimalistiske stil, der fokuserer på enkelhed og funktionalitet, har skabet en moderne, men samtidig rustik charme, der passer perfekt ind i nutidens indretning. Den enkle elegance hæver det visuelle indtryk og balancerer stil med praktikalitet.Montering Nødvendig: Du skal bruge et par personer til at samle det, men du skal ikke bekymre dig - alle de værktøjer, du skal bruge, følger med for en nem opsætning. De klare instruktioner guider dig gennem hvert trin og sikrer et solidt slutresultat, der passer perfekt til det rum, du vælger. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træMed 6 hylderOpbevaringsnummer: 6Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 100 x 30 x 198 cm
Vægt: 45.9g
EAN: 8721158860910
Varenr.: 1604384
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogskab Brun Konstrueret træ
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogskab Brun Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 100 x 30 x 198 cm
Vægt: 45.9g
EAN: 8721158860910
Varenr.: 1604384
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogskab Røget eg 100 x 30 x 198 cm Konstrueret træ
1.579 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bogskab Brun Konstrueret Træ
2.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogskab Røget eg 100 x 30 x 198 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogskab Røget eg 100 x 30 x 198 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
2Livera DK1.519 kr1.588 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
4DesignShoppen1.579 kr1.579 krKøb
5BoligRetning2.249 kr2.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogskab Røget eg 100 x 30 x 198 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bogskab Røget eg 100 x 30 x 198 cm Konstrueret træ i 45 dage. Laveste pris i perioden er 1.319 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.472 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Bogskab Røget eg 100 x 30 x 198 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Bogskab Røget eg 100 x 30 x 198 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.499 kr100 kr (6%)
5. maj 20261.599 kr280 kr (21%)
20. apr. 20261.319 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret