Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogskab 2 Dele Konstrueret Træ - Grå sonoma-eg / 60 x 30 x 189,5 cm

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721359313482
Pris fra 1.019 krtil 1.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 330 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 973 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Bogskab 2 Dele Konstrueret Træ - Grå sonoma-eg / 60 x 30 x 189,5 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1019 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogskab 2 stk Grå Sonoma 80 x 30 x 155 cm Konstrueret træ
1.019 kr
Til butik
Bogskab 2 stk Grå Sonoma 80 x 30 x 155 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne industrielle bogreol er et centralt element til moderne stuer, der både tilbyder stil og funktionalitet. Med sin rektangulære form og konstruktion i konstrueret træ er den en blanding af innovation og sofistikeret design. Perfekt til dem, der elsker indretning, fungerer denne bogreol som et kunstnerisk midtpunkt i ethvert rum og giver masser af opbevaringsplads til biblioteker, læsere og dekorelskere. Konstrueret træ: Denne bogreol er lavet af højkvalitets konstrueret træ, som sikrer lang holdbarhed og et stilfuldt udseende. Materialerne giver en solid, men let konstruktion, der passer til enhver indendørs stil. Træet har en glat finish, der komplimenterer forskellige dekorationer.Stålkonstruktion: Skabets robuste stålsupporter giver stabilitet, så det står sikkert, selv når det er fyldt med bøger eller dekorationer. Dette designvalg øger ikke bare styrken, men tilføjer også et strejf af industriel stil.Funktionelt design: Den rektangulære form maksimerer opbevaringspladsen, mens den holder en slank profil, der passer perfekt mod væggen. Uanset om du skal opbevare elskede bøger, familiealbum eller dekorationer, vil det compartmentaliserede design gøre det muligt at organisere dine ting præcist, som du vil. Denne fleksibilitet passer til forskellige behov og smag.Monteringskrav: Skabet skal monteres af to personer med en skruetrækker, hvilket sikrer, at det er solidt bygget til pålidelig brug. Denne specifikation viser, at der er fokus på detaljerne i både design og funktionalitet, hvilket gør bogreolen til en god tilføjelse i ethvert rum.Indendørs brug: Perfekt til indendørs omgivelser, hvor det kan forvandle stuer til organiserede rum. Stykket opfylder behovene hos dem, der ønsker praktisk opbevaring uden at gå på kompromis med stilen og bringer orden til rodet, hvilket forbedrer både funktionalitet og æstetik. Farve: Grå sonomaMateriale: Konstruer...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 32.7g
EAN: 8721359313482
Varenr.: 1977275
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogskab 2 stk Grå Sonoma 80 x 30 x 155 cm Konstrueret træ
1.039 kr
Til butik
Bogskab 2 stk Grå Sonoma 80 x 30 x 155 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne industrielle bogreol er et centralt element til moderne stuer, der både tilbyder stil og funktionalitet. Med sin rektangulære form og konstruktion i konstrueret træ er den en blanding af innovation og sofistikeret design. Perfekt til dem, der elsker indretning, fungerer denne bogreol som et kunstnerisk midtpunkt i ethvert rum og giver masser af opbevaringsplads til biblioteker, læsere og dekorelskere. Konstrueret træ: Denne bogreol er lavet af højkvalitets konstrueret træ, som sikrer lang holdbarhed og et stilfuldt udseende. Materialerne giver en solid, men let konstruktion, der passer til enhver indendørs stil. Træet har en glat finish, der komplimenterer forskellige dekorationer.Stålkonstruktion: Skabets robuste stålsupporter giver stabilitet, så det står sikkert, selv når det er fyldt med bøger eller dekorationer. Dette designvalg øger ikke bare styrken, men tilføjer også et strejf af industriel stil.Funktionelt design: Den rektangulære form maksimerer opbevaringspladsen, mens den holder en slank profil, der passer perfekt mod væggen. Uanset om du skal opbevare elskede bøger, familiealbum eller dekorationer, vil det compartmentaliserede design gøre det muligt at organisere dine ting præcist, som du vil. Denne fleksibilitet passer til forskellige behov og smag.Monteringskrav: Skabet skal monteres af to personer med en skruetrækker, hvilket sikrer, at det er solidt bygget til pålidelig brug. Denne specifikation viser, at der er fokus på detaljerne i både design og funktionalitet, hvilket gør bogreolen til en god tilføjelse i ethvert rum.Indendørs brug: Perfekt til indendørs omgivelser, hvor det kan forvandle stuer til organiserede rum. Stykket opfylder behovene hos dem, der ønsker praktisk opbevaring uden at gå på kompromis med stilen og bringer orden til rodet, hvilket forbedrer både funktionalitet og æstetik. Farve: Grå sonomaMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 30 x 189,5 cm (L x B x H)Opbevaringsnummer: 6SlidstærkForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Vægt: 32.7g
EAN: 8721359313482
Varenr.: 1977275
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogskab 2 stk Grå Sonoma 80 x 30 x 155 cm Konstrueret træ
1.039 kr
Til butik
Bogskab 2 stk Grå Sonoma 80 x 30 x 155 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Vægt: 32.7g
EAN: 8721359313482
Varenr.: 1977275
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogskab 2 pcs Grå Sonoma 60 x 30 x 189,5 cm Konstrueret træ
1.060 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bogskab 2 Dele Konstrueret Træ - Grå sonoma-eg / 60 x 30 x 189,5 cm
-21%1.349 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogskab 2 Dele Konstrueret Træ - Grå sonoma-eg / 60 x 30 x 189,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogskab 2 Dele Konstrueret Træ - Grå sonoma-eg / 60 x 30 x 189,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.019 kr1.019 krKøb
2Livera DK1.039 kr1.108 krKøb
3Vivas DK1.039 kr1.108 krKøb
4DesignShoppen1.060 kr1.060 krKøb
5BoligRetning1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogskab 2 Dele Konstrueret Træ - Grå sonoma-eg / 60 x 30 x 189,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Bogskab 2 Dele Konstrueret Træ - Grå sonoma-eg / 60 x 30 x 189,5 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 885 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.012 kr.

Den nuværende pris på 1.019 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bogskab 2 Dele Konstrueret Træ - Grå sonoma-eg / 60 x 30 x 189,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bogskab 2 Dele Konstrueret Træ - Grå sonoma-eg / 60 x 30 x 189,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.019 kr41 kr (4%)
19. apr. 20261.060 kr129 kr (11%)
18. apr. 20261.189 kr129 kr (12%)
17. apr. 20261.060 kr129 kr (11%)
16. apr. 20261.189 kr129 kr (12%)
6. apr. 20261.060 kr2,49 kr (0%)
3. apr. 20261.062,49 kr4,49 kr (0%)
1. apr. 20261.058 kr
30. mar. 20261.058,2 kr33,2 kr (3%)
29. mar. 20261.025 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret