Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721288664952
Pris fra 379 krtil 400 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 333,19 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol Sonoma-eg 40 x 30 x 118 cm Konstrueret træ
-29%379 kr
Før 537 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Sonoma-eg 40 x 30 x 118 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne boghylde er en super cool blanding af industrielt design og praktisk opbevaring, lavet specielt til dit moderne hjem. Den er bygget i konstrueret træ og har flotte stål-detaljer, så den ikke kun ser godt ud, men også er super praktisk. Den passer ind overalt fra en hyggelig stue til et dedikeret hjemme-kontor. Dens industrielle look tilføjer et moderne touch, der virker godt både hjemme og på arbejdet. Industriel charme: Denne boghylde har et råt, urbant look, inspireret af loft og lagerbygninger. Lavet med kvalitets konstrueret træ og slidstærkt stål, giver den et unikt præg i ethvert rum. Det åbne rammedesign gør det nemt at få fat i dine yndlingsbøger og vise dine dekorationer, så den virkelig bliver en del af rummets stemning.Rigelig opbevaring: Med tierede hylder har denne boghylde masser af plads til både bøger og pynt. Dens design giver dig frihed til at vise dine ting på kreative måder. Uanset om du vil opbevare et helt bibliotek eller vise specielle nips, holder det tierede look alt organiseret og stilfuldt.Justerbar stabilitet: Den kommer med justérbare fødder, så den står stabilt, selv på ujævne gulve. Du kan nemt sætte dine hylder op, og fokusere på, hvordan du vil arrangere din dekoration, uanset hvordan gulvet ser ud. De smarte nivelleringsfødder gør det let at passe ind i alle rum.Krydsstruktur support: Krydsdesignet tilføjer både styrke og lidt flair. De diagonale forstærkninger hjælper den med at forblive stærk, mens den ser godt ud. Desuden fanger de her detaljer blikket, og kombinerer klasse med holdbarhed.Tilpasset brug: Ved at bruge konstrueret træ og stål gør det, at den er robust og ser skarp ud længe. Træet har en flot åring som fancy hårdt træ, men kræver mindre vedligeholdelse og kan håndtere daglig slitage. Et hurtigt tørres med en klud holder den pæn, hvilket gør vedligeholdelse let og effektivt.

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 10.7g
EAN: 8721288664952
Varenr.: 1715190
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ
398 kr
Til butik
Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne fritstående tiered bogreol fanger essensen af urban industrielt design med sin slanke, rektangulære form. Den er ideel til et moderne studie eller et rum, der har brug for praktisk, men stilfuld opbevaring. Den giver plads til at organisere bøger, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Bogskabe & reoler
EAN: 8721288664952
Varenr.: 10004932165961
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol Sonoma-eg 40 x 30 x 118 cm Konstrueret træ
-28%400 kr
Før 557 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Sonoma-eg 40 x 30 x 118 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne boghylde er en super cool blanding af industrielt design og praktisk opbevaring, lavet specielt til dit moderne hjem. Den er bygget i konstrueret træ og har flotte stål-detaljer, så den ikke kun ser godt ud, men også er super praktisk. Den passer ind overalt fra en hyggelig stue til et dedikeret hjemme-kontor. Dens industrielle look tilføjer et moderne touch, der virker godt både hjemme og på arbejdet. Industriel charme: Denne boghylde har et råt, urbant look, inspireret af loft og lagerbygninger. Lavet med kvalitets konstrueret træ og slidstærkt stål, giver den et unikt præg i ethvert rum. Det åbne rammedesign gør det nemt at få fat i dine yndlingsbøger og vise dine dekorationer, så den virkelig bliver en del af rummets stemning.Rigelig opbevaring: Med tierede hylder har denne boghylde masser af plads til både bøger og pynt. Dens design giver dig frihed til at vise dine ting på kreative måder. Uanset om du vil opbevare et helt bibliotek eller vise specielle nips, holder det tierede look alt organiseret og stilfuldt.Justerbar stabilitet: Den kommer med justérbare fødder, så den står stabilt, selv på ujævne gulve. Du kan nemt sætte dine hylder op, og fokusere på, hvordan du vil arrangere din dekoration, uanset hvordan gulvet ser ud. De smarte nivelleringsfødder gør det let at passe ind i alle rum.Krydsstruktur support: Krydsdesignet tilføjer både styrke og lidt flair. De diagonale forstærkninger hjælper den med at forblive stærk, mens den ser godt ud. Desuden fanger de her detaljer blikket, og kombinerer klasse med holdbarhed.Tilpasset brug: Ved at bruge konstrueret træ og stål gør det, at den er robust og ser skarp ud længe. Træet har en flot åring som fancy hårdt træ, men kræver mindre vedligeholdelse og kan håndtere daglig slitage. Et hurtigt tørres med en klud holder den pæn, hvilket gør vedligeholdelse let og effektivt. Farve: Sonoma-egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 40 x 30 x 118 CM (L x B x H)Med hyldeJusterbare fødderRigelig opbevaringKrydsstrukturMaks. vægt: 20 kgForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 40 x 30 x 118 cm
Vægt: 10.7g
EAN: 8721288664952
Varenr.: 1715190
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol Sonoma-eg 40 x 30 x 118 cm Konstrueret træ
-28%400 kr
Før 557 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK379 kr379 krKøb
2DesignShoppen398 kr398 krKøb
3Livera DK400 kr469 krKøb
4Vivas DK400 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ i 143 dage. Laveste pris i perioden er 333,19 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 387 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Bogreol Sonoma eg 40 x 30 x 119 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026379 kr20 kr (5%)
5. maj 2026399 kr17 kr (4%)
19. apr. 2026416 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026419 kr2,87 kr (1%)
17. apr. 2026416,13 kr2,87 kr (1%)
16. apr. 2026419 kr19 kr (5%)
6. apr. 2026400 kr4,69 kr (1%)
1. apr. 2026404,69 kr12,69 kr (3%)
29. mar. 2026392 kr
28. mar. 2026391,82 kr27,18 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret