Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol Artisan Egetræ 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721288820969
Pris fra 409 krtil 430 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 397,54 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bogreol Artisan Egetræ 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol artisan eg 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ
-37%409 kr
Før 647 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol artisan eg 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne moderne rektangulære boghylde er lige noget for dig, der vil have noget, der både ser godt ud og fungerer godt. Den er fritstående og har et moderne design med rene linjer og glatte overflader, så den passer til alle indretningsstile. Med et enkelt, men elegant look har den masser af plads til dine yndlingsbøger og dekorative ting. Dens slanke profil passer perfekt ind, uanset om det er hjemme eller på kontoret. Materialer: Denne hylde er lavet af højkvalitets konstrueret træ, som er både holdbart og har en glat finish. Det ser ikke bare godt ud, men er også stærkt nok til daglig brug. De solide stålben giver super stabilitet.Inkluderede komponenter: Med hylderne designet til at vise bøger, planter og dekorative genstande, holder de solide stålben den stabil, selv når den er fyldt op.Funktioner / funktion / design: Den har masser af opbevaringsplads, perfekt til bøger, CD'er og andre ting. Det minimalistiske design passer ind i ethvert rum og gør det mere funktionelt uden at miste stilen.Pleje og vedligeholdelse: Meget nem at pleje; tør blot af med en fugtig klud for at fjerne støv eller spild. Denne hurtige rengøring hjælper den med at holde sig pæn i lang tid.Montering: Du skal bruge nogle grundlæggende værktøjer som skruetrækker, boremaskine og hammer for at samle den med hjælp fra en ven. De klare instruktioner gør det let, så du kan få glæde af din nye opbevaringsløsning hurtigt. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 30 x 183 CM (L x B x H)Med 5 hylderOpbevaringsnummer: 5Rigelig opbevaringMaks. vægt: 100 kgForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 15.45g
EAN: 8721288820969
Varenr.: 1747245
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol artisan eg 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ
-36%430 kr
Før 667 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol artisan eg 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 60 x 30 x 183 cm
Vægt: 15.45g
EAN: 8721288820969
Varenr.: 1747245
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol artisan eg 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ
-36%430 kr
Før 667 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol artisan eg 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 60 x 30 x 183 cm
Vægt: 15.45g
EAN: 8721288820969
Varenr.: 1747245
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogreol Artisan Egetræ 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ
430 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Artisan Egetræ 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Artisan Egetræ 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK409 kr409 krKøb
2Livera DK430 kr499 krKøb
3Vivas DK430 kr499 krKøb
4DesignShoppen430 kr430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol Artisan Egetræ 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bogreol Artisan Egetræ 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ i 181 dage. Laveste pris i perioden er 395 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 453 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Bogreol Artisan Egetræ 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Bogreol Artisan Egetræ 60 x 30 x 183 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026409 kr21,43 kr (5%)
1. maj 2026430,43 kr52,91 kr (11%)
28. apr. 2026483,34 kr35,66 kr (7%)
16. apr. 2026519 kr49 kr (10%)
6. apr. 2026470 kr
3. apr. 2026470,47 kr2,47 kr (1%)
1. apr. 2026468 kr
30. mar. 2026467,61 kr14,61 kr (3%)
29. mar. 2026453 kr
28. mar. 2026453,31 kr65,69 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret