Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721158947642
Pris fra 1.079 krtil 1.167 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.059 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1079 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ
-41%1.079 kr
Før 1.844 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne moderne bogreol handler om at kombinere stil og funktionalitet og er perfekt til enhver stue, soveværelse eller kontor. Med sin slanke sorte finish og glatte overflade er den ikke kun en praktisk opbevaringsløsning, men den pynter også, når den fremviser dine yndlingsbøger og dekorationer. Massere af opbevaringsplads til nem sortering og visning af bøger og dekorationer, perfekt til bogelskere og dem, der elsker pyntegenstande.Dens moderne design med rene linjer og mat finish passer ind i mange forskellige indretninger, så den passer ind i ethvert rum.Denne bogreol er lavet af robust MDF, så den er bygget til at holde og bevarer sit flotte udseende over tid - perfekt til daglig brug.Med 12 rum holder du din samling organiseret, så det bliver nemt at holde styr på pladsen og mindsker rod.Bedst til indendørs brug - du kan sætte denne bogreol i soveværelser, stuer eller hjemmekontorer, og den fungerer både praktisk og dekorativt. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 100 x 33 x 187.5 CM (L x B x H)Med hyldeOpbevaringForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 54g
EAN: 8721158947642
Varenr.: 1619407
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ
-41%1.099 kr
Før 1.864 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 100 x 33 x 187.5 cm
Vægt: 54g
EAN: 8721158947642
Varenr.: 1619407
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ
-41%1.099 kr
Før 1.864 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 100 x 33 x 187.5 cm
Vægt: 54g
EAN: 8721158947642
Varenr.: 1619407
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogskab 2 pcs Sort eg 100 x 33 x 93.75 cm Konstrueret træ
-27%1.167 kr
Før 1.595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
2Livera DK1.099 kr1.168 krKøb
3Vivas DK1.099 kr1.168 krKøb
4DesignShoppen1.167 kr1.167 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.024 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.087 kr.

Den nuværende pris på 1.079 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bogreol 2 stk Sort eg 100 x 33 x 187,5 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.079 kr70 kr (6%)
16. apr. 20261.149 kr9 kr (1%)
6. apr. 20261.140 kr5 kr (0%)
29. mar. 20261.145 kr38,18 kr (3%)
28. mar. 20261.106,82 kr42,18 kr (4%)
26. mar. 20261.149 kr56,48 kr (5%)
25. mar. 20261.092,52 kr15,73 kr (1%)
21. mar. 20261.076,79 kr17,79 kr (2%)
9. mar. 20261.059 kr90 kr (8%)
8. mar. 20261.149 kr90 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret