Gå til hovedindhold

Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Creme Blush 8.5 g Peony

Bobbi BrownLæbestiftEAN: 0716170335612
Pris fra 247,5 krtil 324 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76,5 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 227,16 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Creme Blush 8.5 g Peony og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte 8.5 g - Peony
-25%247,5 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte 8.5 g - Peony billede

Produktinformation

Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte - Peony er en 2-i-1 multifunktionel blush, som også kan bruges på læberne for at give en blød, mat finish. Den luftige, piskede formel går fra creme til pudder og smelter ind i huden for en jævn og nem påføring. Den pudd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bobbi Brown
Kategori: Blushes & Bronzers
EAN: 0716170335612
Varenr.: 116792
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Peony 8,5g
-25%265 kr
Før 354 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Creme Blush 8.5 g Peony
269 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Peony
272 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Peony 4
-2%324 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Creme Blush 8.5 g Peony koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Creme Blush 8.5 g Peony koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk247,5 kr247,5 krKøb
2Cocopanda DK265 kr265 krKøb
3Teknikproffset DK269 kr318 krKøb
4Lyko DK272 kr272 krKøb
5Bangerhead DK324 kr324 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Creme Blush 8.5 g Peony

PriceData har fulgt prisen på Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Creme Blush 8.5 g Peony i 182 dage. Laveste pris i perioden er 227,16 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 354 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 247,5 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Creme Blush 8.5 g Peony. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Bobbi Brown Pot Rouge Velvet Matte Creme Blush 8.5 g Peony de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026247,5 kr17,5 kr (7%)
30. maj 2026265 kr17,5 kr (7%)
29. maj 2026247,5 kr17,5 kr (7%)
22. maj 2026265 kr4 kr (1%)
27. apr. 2026269 kr5 kr (2%)
25. apr. 2026274 kr5 kr (2%)
23. apr. 2026269 kr14 kr (5%)
17. apr. 2026255 kr5,7 kr (2%)
14. apr. 2026249,3 kr6,48 kr (3%)
10. apr. 2026242,82 kr26,18 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret