Gå til hovedindhold

Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW

Pris fra 467 krtil 607 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 453,58 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 467 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balmrepack
467 kr
Til butik
Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balmrepack billede

Produktinformation

Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balmrepack 30 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Bobbi Brown
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 716170194264
EAN: 0716170194264
Varenr.: 2999514
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW
-25%506,25 kr
Før 675 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW billede

Produktinformation

Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm - Bare Glow er en **revitaliserende** creme, som **giver nyt liv** til træt hud. Cremen kan anvendes som primer under din makeup, eller som et glødende boost ovenpå din foundation. Bobbi Brown Extra Illuminatin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bobbi Brown
Kategori: Face Primer
EAN: 0716170194264
Varenr.: 99847
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm Bare 30 ml
-22%507 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml Bare Glow
514 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml
545 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm Bare Glow
-10%607 kr
Før 675 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK467 kr506 krKøb
2NiceHair.dk506,25 kr506,25 krKøb
3Cocopanda DK507 kr507 krKøb
4Teknikproffset DK514 kr563 krKøb
5Lyko DK545 kr545 krKøb
6Bangerhead DK607 kr607 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW

PriceData har fulgt prisen på Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW i 179 dage. Laveste pris i perioden er 434,48 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 675 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 514 kr.

Den nuværende pris på 467 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Bobbi Brown Extra Illuminating Moisture Balm 30 ml - BARE GLOW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026467 kr1 kr (0%)
27. maj 2026468 kr1 kr (0%)
22. maj 2026467 kr1 kr (0%)
21. maj 2026468 kr13 kr (3%)
20. maj 2026481 kr6 kr (1%)
14. maj 2026475 kr8 kr (2%)
12. maj 2026467 kr13 kr (3%)
19. apr. 2026454 kr15 kr (3%)
17. apr. 2026469 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026470 kr4,43 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret