Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 1998 Håndværker Buks 4-vejs stretch X1900 herre - Mørk Grå/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER

Blåkläder WorkwearBukserEAN: 7330509686584
Pris fra 1.769 krtil 1.773,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.326 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 1998 Håndværker Buks 4-vejs stretch X1900 herre - Mørk Grå/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1769 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, koksgrå/sort, str. C146
1.769 kr
Til butik
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, koksgrå/sort, str. C146 billede

Produktinformation

Blåkläder X1900 håndværkerbukser med fuld stretch til krævende arbejdsdage Når du arbejder på byggepladsen, skal dine bukser kunne følge med dig hele dagen. Med Blåkläder X1900 håndværkerbukser får du en kombination af komfort, slidstyrke og gennemført f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: dark grey/black
Størrelse: C146
EAN: 7330509686584
Varenr.: 910020951
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, koksgrå/sort, str. C146
1.769 kr
Til butik
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, koksgrå/sort, str. C146 billede

Produktinformation

Arbejd komfortabelt hele dagen med strækbare håndværkerbukser Med disse håndværkerbukser fra Blåkläder får du en pålidelig følgesvend til hverdagen på byggepladsen. Bukserne er udviklet i et fleksibelt full stretch-materiale, der giver dig frihed til at b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: dark grey/black
Størrelse: C146
EAN: 7330509686584
Varenr.: 910020951
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, koksgrå/sort, str. C146
1.769 kr
Til butik
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, koksgrå/sort, str. C146 billede

Produktinformation

Blåkläder X1900 håndværkerbukser med 4-vejs stretch i mørkegrå/sort Her får du et par arbejdsbukser, der kan klare det meste på byggepladsen eller i værkstedet. Bukserne er lavet i et slidstærkt materiale med 4-vejs stretch, så du kan bøje dig, kravle og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: dark grey/black
Størrelse: C146
EAN: 7330509686584
Varenr.: 910020951
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, koksgrå/sort, str. C146
1.769 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, koksgrå/sort, str. C146
1.769 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 1998 Håndværker Buks 4-vejs stretch X1900 herre - Mørk Grå/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER
1.773,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1998 Håndværker Buks 4-vejs stretch X1900 herre - Mørk Grå/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1998 Håndværker Buks 4-vejs stretch X1900 herre - Mørk Grå/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.769 kr1.769 krKøb
2Greenline1.769 kr1.769 krKøb
3LavprisEl1.769 kr1.769 krKøb
4LavprisVVS1.769 kr1.769 krKøb
5LavprisVærktøj1.769 kr1.769 krKøb
6Sikkerhedsgiganten1.773,75 kr1.773,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 1998 Håndværker Buks 4-vejs stretch X1900 herre - Mørk Grå/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 1998 Håndværker Buks 4-vejs stretch X1900 herre - Mørk Grå/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.326 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.575 kr.

Den nuværende pris på 1.769 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for BLÅKLÄDER 1998 Håndværker Buks 4-vejs stretch X1900 herre - Mørk Grå/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for BLÅKLÄDER 1998 Håndværker Buks 4-vejs stretch X1900 herre - Mørk Grå/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.769 kr443 kr (33%)
9. maj 20261.326 kr443 kr (25%)
8. maj 20261.769 kr443 kr (33%)
3. maj 20261.326 kr443 kr (25%)
3. apr. 20261.769 kr60 kr (4%)
26. mar. 20261.709 kr342 kr (25%)
14. mar. 20261.367 kr342 kr (20%)
26. feb. 20261.709 kr342 kr (25%)
11. feb. 20261.367 kr342 kr (20%)
4. feb. 20261.709 kr342 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret