Gå til hovedindhold

BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura

BlåkläderShortsEAN: 7330509802885
Pris fra 699 krtil 1.048,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 349,75 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Håndværkershorts 4-vejs stretch, Herre/Dame, Sort/ Mørk Grå - 1520-1645-9998
-30%699 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndværkershorts 4-vejs stretch, Herre/Dame, Sort/ Mørk Grå - 1520-1645-9998 billede

Produktinformation

Håndværker shorts baseret på 1522 Håndværker buks i et lettere 4-vejs stretch materiale, der virkelig leverer den ultimative komfort. Shortsen har en smal pasform samt sømlommer, en med lynlås, baglommer med læg, en med lynlås, tommestoklomme samt hammerh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blåkläder
Farve: Sort
EAN: 7330509802885
Varenr.: 7990999285984
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura
1.048,75 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre Håndværker shorts baseret på 1522 Håndværker buks i et lettere 4-vejs stretch materiale, der virkelig leverer den ultimative komfort. Shortsen har en smal pasform samt sømlommer, en med lynlås, baglomm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: Shorts
EAN: 7330509802885
Varenr.: 46816403620177

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet699 kr699 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.048,75 kr1.048,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura i 139 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.048,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 869 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for BLÅKLÄDER 1520 Håndværker Shorts 4-vejs stretch Herre - Sort/Mørk Grå / C46 | Shorts | Beklædning | Cordura de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026699 kr349,75 kr (33%)
29. maj 20261.048,75 kr349,75 kr (50%)
27. maj 2026699 kr349,75 kr (33%)
1. apr. 20261.048,75 kr349,75 kr (50%)
26. mar. 2026699 kr349,75 kr (33%)
25. mar. 20261.048,75 kr349,75 kr (50%)
8. mar. 2026699 kr349,75 kr (33%)
7. mar. 20261.048,75 kr349,75 kr (50%)
19. jan. 2026699 kr299,75 kr (30%)
16. jan. 2026998,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret