Gå til hovedindhold

Euromic Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601)

EuromicVandflaskerEAN: 8412497496013
Pris fra 54 krtil 79,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Euromic Bluey "Sipper" vandflaske 410 ml
54 kr
Til butik
Euromic Bluey "Sipper" vandflaske 410 ml billede

Produktinformation

Praktisk drikkedunk som er designet med en sammenklappelig tud, der er forbundet med et aftageligt låg. Du kan drikke uden at skulle vende flasken på hovedet og den tilmed er spildsikker. Håndtaget gør det nemt at tage flasken med, selv for de små. Drikkedunken indeholder ca. 410 ml. BPA fri. Anbefales for børn +3 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Euromic
Kategori: Skoletilbehoer
Artikel nr.: 088808718-49601
EAN: 8412497496013
Varenr.: 3163251
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bluey sipper vandflaske 410 ml
69,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601)
73 kr
Til butik
Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601) billede

Produktinformation

Den originale sportsvandflaske med sugerør og indbygget håndtag, som holder dig hydreret, uanset hvor du går. Fås i mange farver og mønstre baseret på de yngstes yndlingsfigurer. Funktioner: - BPA-fri. - Kapacitet: 410 ml. - Håndtag til nem transport, - Drypfri prop med sugerør. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: BLUEY
Kategori: Sutteflasker og tilbehør
EAN: 8412497496013
Varenr.: C90655
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bluey Drikkedunk - 420 ml - Lyseblå/Blå
79,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bluey Drikkedunk - Blå - 410 Ml
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK54 kr93 krKøb
2Legekæden69,95 kr69,95 krKøb
3Teknikproffset DK73 kr122 krKøb
4Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb
5Gucca.dk79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601)

PriceData har fulgt prisen på Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 33% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bluey Stor - Vandflaske - Bluey (410 ml) (088808718-49601) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202654 kr13,25 kr (33%)
6. maj 202640,75 kr13,25 kr (25%)
3. maj 202654 kr2,59 kr (5%)
30. apr. 202651,41 kr2,66 kr (5%)
19. apr. 202648,75 kr5,25 kr (10%)
2. apr. 202654 kr1 kr (2%)
1. apr. 202653 kr1 kr (2%)
30. mar. 202654 kr1 kr (2%)
10. mar. 202653 kr24 kr (83%)
7. mar. 202629 kr30 kr (51%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret