Gå til hovedindhold

BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring |

BluestarFaldsikringEAN: 5901685772761
Pris: 176 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring | og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring |
176 kr
Til butik
BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring | billede

Produktinformation

Kastepose på 340 gram til brug sammen med en egnet tynd line 6822006, som efterfølgende gør det muligt, at trække et tykkere faldsikringsreb over en høj konstruktion.

Produktspecifikationer

Mærke: Bluestar
Kategori: Faldsikring
EAN: 5901685772761
Varenr.: 47503146320209

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten176 kr176 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring |

PriceData har fulgt prisen på BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring | i 154 dage. Den nuværende pris er 176 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for BlueStar Protekt Kastepose 340 g | Faldsikring | Faldsikring | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. dec. 2025176 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret