Gå til hovedindhold

BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring |

BluestarFaldsikringEAN: 5901685725323
Pris: 662,5 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring | og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 662.5 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring |
662,5 kr
Til butik
BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring | billede

Produktinformation

Reb Ø14 mm. til glider 6803640. Findes i 3 længder og alle reb leveres med karabin.EN 353-2

Produktspecifikationer

Mærke: Bluestar
Kategori: Faldsikring
EAN: 5901685725323
Varenr.: 47503139864913

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten662,5 kr662,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring |

PriceData har fulgt prisen på BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring | i 154 dage. Den nuværende pris er 662,5 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for BlueStar 10 m Kernmantelreb med Karabin | Faldsikring | Faldsikring | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. dec. 2025662,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret