Gå til hovedindhold

Bluelounge Design CableCoil 4-pack - Black - Neatly organize your cables and keep them together.

BlueloungeElektronik – tilbehørEAN: 0082032401734
Pris fra 88 krtil 139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Bluelounge Design CableCoil 4-pack - Black - Neatly organize your cables and keep them together. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueLounge Bluelounge CableCoil organizer cable holder 4 pcs black
88 kr
Til butik
BlueLounge Bluelounge CableCoil organizer cable holder 4 pcs black billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bluelounge
Kategori: Tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: BLUCCO-BL
EAN: 0082032401734
Varenr.: 7027627
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
88 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bluelounge Cablecoil kabelbeskytter, sort, 4 stk.
110 kr
Til butik
Bluelounge Cablecoil kabelbeskytter, sort, 4 stk. billede

Produktinformation

Beskyt dine kabler Med denne kabelspore kan du beskytte dine ledninger ved at sætte den rundt om ledningen, der skåner ledningens slidende brug i hverdagen. Det er en god idé at stabilisere enderne af ledninger, så det forlænger levetiden af den. Kabelspo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bluelounge
Kategori: Kabel & ledning
Farve: black
Størrelse: pack of 4
EAN: 0082032401734
Varenr.: 6299100812
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bluelounge Cablecoil kabelbekytter i sort - 4 stk
119 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bluelounge Cablecoil kabelbekytter, sort - 4 stk
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bluelounge Design CableCoil 4-pack - Black - Neatly organize your cables and keep them together. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bluelounge Design CableCoil 4-pack - Black - Neatly organize your cables and keep them together. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3BilligVVS DK110 kr110 krKøb
4LavprisEl119 kr119 krKøb
5Greenline139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bluelounge Design CableCoil 4-pack - Black - Neatly organize your cables and keep them together.

PriceData har fulgt prisen på Bluelounge Design CableCoil 4-pack - Black - Neatly organize your cables and keep them together. i 164 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 9% over normalprisen. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Bluelounge Design CableCoil 4-pack - Black - Neatly organize your cables and keep them together.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Bluelounge Design CableCoil 4-pack - Black - Neatly organize your cables and keep them together. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202688 kr7 kr (9%)
2. mar. 202681 kr7 kr (9%)
20. dec. 202574 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret